Prodej bytu 3+kk , 89,2 m2 / B, S, G – Rezidence Záhálka

Adresa: Praha, , Mezi vodami
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+kk | 89 m²
Stavba: Smíšená
Stav: Velmi dobrý
Cena: 11 290 000 Kč
Poznámka k ceně:

Máme pro Vás jedinečnou příležitost koupě bydlení, které bude dostavěno v září roku 2024, k předání bude ke konci roku 2024. Tato nemovitost je přímo stvořená proto, aby jste si život užívali a zároveň využívali plný potenciál lokality a komfortu dopravy, sportovních či volno časových aktivit s rodinou a přáteli.

Použili jsem fotografie a 3D scan virtuální prohlídku ze vzorového bytu.

Představujeme Vám nadstandardní byt o dispozici 3+kk o velikosti 72,6m2, s terasou o velikosti 16,6 m2 v 14.NP budovy B nového bytového projektu Moje Zahálka v lokalitě Praha – Modřany. Majitel upravil vnitřní dispozici bytu tak, aby byla plně využita jeho obytná plocha a obyvatelé měli prostor také pro dětský pokoj nebo home office. Byt poskytuje maximální komfort a navíc výjímečný jihozápadní výhled na Vltavu, Barrandov a okolní přírodu ve spojení s pulzujícím městem.

Každá místnost poskytuje svému obyvateli 100% soukromí a životní prostor, který všichni potřebujeme. Ohniskem bytu je 33,7 m2 velký obývací pokoj, který spojuje kuchyňskou část s jídelním a obývacím prostorem, s přístupem na terasu. Hlavní ložnice disponuje též vstupem na balkon. Naproti ložnici je prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem, a dále samostatný pokoj, který je možno využít jako dětský pokoj, pokoj pro hosty nebo home office.

Život není jen v bytě, ale i v jeho okolí. V bezprostřední blízkosti domu naleznete kromě hřiště pro děti i hřiště zvířecí, amfiteátr, a dokonce komunitní zahradu a v ní hmyzí domek. Moje Zahálka je snadno dostupná nejen autem, ale také tramvají nebo vlakem a v neposlední řadě na kole. Centrum Prahy je od Zahálky vzdáleno pouhých 15 minut vyhlídkové jízdy na kole podél toku Vltavy.

9ti jamkové golfové hřiště Hodkovičky je vzdáleno 5 minut. Hlavní pražská inline / cyklostezka podél Vltavy vede přímo okolo. To je jen krátký výčet všech výhod. Nejlépe uděláte, když se přijdete osobně podívat. Kontaktujte realitního makléře.