Pronájem

Pronájem nemovitosti není vůbec jednoduchá záležitost. S námi si můžete být jisti, že budete předem vědět, co vás čeká. Bezpečně vás provedeme celým procesem prodeje v následujících krocích:

Úvodní schůzka
Na schůzce si povíme, jakého nájemníka vlastně hledáte. S vědomím vašich požadavků potom hledáme toho nejlepšího nájemce nemovitosti.

Seznámení s platnou legislativou v oblasti pronájmů a smluv
Doporučíme vám nejen cenu pronájmu vaší nemovitosti, s ohledem na detailní porovnání cen v dané oblasti, ale také vás seznámíme s legislativou, která nájemní smlouvy provází. Po vzájemné dohodě pak s vámi uzavřeme smlouvu o zprostředkování pronájmu.

Příprava prezentace nemovitosti
Nafotíme profesionálně vaši nemovitost a vytvoříme efektivní prezentaci nemovitosti, kterou následně zainzerujeme. S ohledem na typ a stav nemovitost určíme, zdali je před vypracováním nabídky vhodné provést Home Staging.

Aktivní vyhledávání 
Pronájem nemovitosti nezahrnuje pouze přípravu nemovitosti a inzerci výstupů na realitní portály. Jde o systematický proces aktivního nabízení našim stávajícím klientům v interní databázi, kteří mají u nás zadané požadavky na vyhledávaní nemovitostí. Díky synergii spolupráce v rámci franšízové sítě Century 21, vidí naši nabídku spolupracující kolegové a jejich klienti na všech pobočkách Century 21 v České republice. Každý člen týmu vyvíjí maximální úsilí pro nalezení vhodného nájemce v co nejkratší době.

Organizace prohlídek nemovitosti
Před prohlídkou nemovitosti prověřujeme každého zájemce o pronájem. Se zájemci provedeme odbornou prohlídku nemovitosti  a předložíme jim veškerou dostupnou dokumentaci. Následně vás bude budeme informovat o výsledku prohlídky a dalších případných krocích.

Konzultace smluvní dokumentace
Doporučíme vám na co se v obsahu vaší smluvní dokumentace zaměřit, případně vám zprostředkujeme kompletní právní servis.

Předání nemovitosti nájemci
Vždy se účastníme předání nemovitosti. Připravíme vám předávací protokol a pomůžeme vám s ukončením odběratelských smluv  nebo s převedením médií (elekřina, plyn, voda) na nového majitele.

Poprodejní péče
Pronájmem nemovitosti s našimi zákazníky nekončíme, ale budeme s vámi udržujovat kontakt dlouhá léta. Budeme vás zvát na společná setkání, budeme vám stále k dispozici pro případ, že nás znova oslovíte.