Kariéra

Staňte se součástí úspěšného týmu CENTURY 21 Premium! Patříme mezi pravidelně oceňované TOP realitní kanceláře v Praze a hledáme nové kolegy. Mottem celosvětové sítě CENTURY 21 je spolehlivé partnerství, protože nabízíme ty nejkvalitnější služby klientům. Makléřům naší kanceláře poskytujeme to nejlepší zázemí pro jejich práci, ale nejen to. U nás najdete skvělou partu nadšenců do realit, kteří si navzájem pomáhají v práci, společně se baví ve volném čase a pro své klienty dělají, co jim na očích vidí.

V rámci akademie projdete vzdělávacím systémem, který vás dostatečně připraví na zkoušku VŠMT číslo 66-042-M Realitní zprostředkovatel.

Budete pány svého času a sami si organizujete pracovní aktivity dle své potřeby. Můžete sami vyvážit čas mezi rodinou, koníčky a prací, aniž by to ohrozilo vaše příjmy.

Franšízový model CENTURY 21 umožní každému makléři podnikat s minimálními vstupními náklady a jako správný franšízing nabízí nejvyšší míru úspěšnosti pro startupy.

Nad rámec povinných školení nabízíme vlastní škálu rozvojových kurzů v oblasti ekonomické, osobního marketingu, znalostí technologií, manažerských a prodejních dovedností, které zajišťuje naše kancelář pro všechny makléře zdarma. S prací v naší kanceláři však získáte mnohem, mnohem víc…

Zaujala vás naše nabídka? Zavolejte Zuzce Pospíšilové na tel. číslo 774 602 610 a domluvte si nezávaznou informativní schůzku.

Těšíme se na vás!