Právní servis

Prodej nebo koupě nemovitosti je pravděpodobně největší investicí, kterou kdy učiníte. Kromě toho, že si najmete realitního makléře, který vám pomůže s vyjednáváním o transakci, bývá součástí poskytované realitní služby i kvalitní právní servis. 

Naše realitní kancelář dlouhodobě spolupracuje s několika renomovanými advokátními kancelářemi, které pro naše klienty zajišťují kompletní a pro obě strany vyváženou smluvní dokumentaci k realitním případům.

V rámci bezplatného právního servisu od nás získáváte službu právníka v oblasti nemovitostí, který vás provede celým právním procesem. V advokátní kanceláři zkontrolují všechny dokumenty a poradí vám s případnými problémy nebo opomenutími v dokumentaci. Realitní advokáti se specializují na všechny záležitosti týkající se nemovitostí, a to od kontroly nabývacích titulů, vypracování smluvních dokumentací na míru každého realitního případu až po kontrolu vkladových řízení a dohled nad transakcí v rámci poskytování advokátních úschov. S námi tak máte jistotu, že budete informování o všech důležitých aspektech realitního obchodu tak, abyste mohli prodat nebo nabýt nemovitost bez obav.