Ing. Veronika Baloun

Realitní zprostředkovatelka

Telefon: +420 724 811 473
Email: veronika.baloun@century21.cz

O mně

Život je neustálá změna, a to mě žene kupředu. Jelikož když něco končí, něco nového začíná. Práce realitního makléře mi umožnuje být flexibilní a věnovat se svojí rodině i práci naplno.Vždy jsem pracovala s lidmi, jelikož mezi moje silné stránky patří komunikativnost. Znate to rčení? „Když někoho vykopnete dveřmi, přijde oknem“ Tak to jsem JÁ. Nevzdávám se, vždy si jdu za svým cílem, nebojím se překonávat překážky, a o tom přeci je život realitního makléře.
Tato práce je velmi rozmanitá, nutí mě neustále na sobě pracovat a sebevzdělávat se, abych dokázala na realitním trhu uspět. Práce realitního makléře mě velmi baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Spolupracuji s týmem lidí, točíme video prohlídky, využíváme profesionálního fotografa, 3D scan – virtuální prohlídky, vytváříme Home Staging, pracujeme na sociálních sítích… vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.
Svoji práci se snažím dělat s úctou a profesionálním, individuálním přístupem ke klientům, a mám radost, když jsou za mnou vidět výsledky.

Budu se těšit na případnou spolupráci.

Mé nabídky