Prodej

Prodej nemovitosti je pro každého velkým životním krokem. S námi si můžete být jisti, že budete předem vědět, co vás čeká. Bezpečně vás provedeme celým procesem prodeje v následujících krocích:

Úvodní schůzka
Během úvodního setkání projednáváme vaše potřeby a vzájemně si ujasníme formu a rozsah spolupráce.

Vypracování odhadu tržní ceny
Seznámíme vás s reálnou tržní cenou vaší nemovitosti, na základě zpracované tržní analýzy. Doporučíme vám vhodný postup přípravy nemovitosti před samotným prodejem.

Podpis zprostředkovatelské smlouvy
Po vzájemné dohodě s vámi uzavřeme smlouvu o zprostředkování. S námi se nemusíte cítit svázaně, proto vám nabídneme volbu  typu zprostředkovatelské smlouvy, jaký vám bude nejvíce vyhovovat.

Příprava prezentace nemovitosti
Nafotíme profesionálně vaši nemovitost a vytvoříme efektivní prezentaci nemovitosti, kterou následně zainzerujeme. S ohledem na typ a stav nemovitost určíme, zdali je před vypracováním nabídky vhodné provést Home Staging, natočit videoprohlídku nebo vytvořit 3D vizualizaci.

Aktivní vyhledávání kupce
Prodej nemovitosti nezahrnuje pouze přípravu nemovitosti a inzerci výstupů na realitní portály. Jde o systematický proces aktivního nabízení našim stávajícím klientům v interní databázi, kteří mají u nás zadané požadavky na vyhledávaní nemovitostí. Nemovitost současně nabízíme investorům, kteří se zaměřují na konkrétní typy bytů nebo konkrétní lokality. Díky synergii spolupráce v rámci franšízové sítě Century 21, vidí naši nabídku spolupracující kolegové a jejich klienti na všech pobočkách Century 21 v České republice i v zahraničí. Každý člen týmu vyvíjí maximální úsilí pro nalezení vhodného kupce v co nejkratší době.

Organizace prohlídek nemovitosti
Před prohlídkou nemovitosti prověřujeme každého zájemce o nemovitost. Se zájemci provedeme odbornou prohlídku nemovitosti  a předložíme jim veškerou dostupnou dokumentaci. Následně vás bude budeme informovat o výsledku prohlídky a dalších případných krocích.

Kompletní právní servis
V rámci našich služeb poskytujeme kompletní právní servis, který zajišťujeme prostřednictvím několika renomovaných pražských advokátních kanceláří. Během přípravy a následného seznamování s obsahem smluvní dokumentace jsme vám neustále k dispozici, abychom mohli konzultovat všechny vaše požadavky.

Předání nemovitosti novému majiteli
Po zápisu nového majitele je na řadě předání nemovitosti. Budeme s vámi u toho. Připravíme vám předávací protokol a pomůžeme vám s ukončením odběratelských smluv  nebo s převedením médií (elekřina, plyn, voda) na nového majitele.

Poprodejní péče
Prodejem, koupí nebo pronájmem nemovitosti s vámi neskončíme. Jak už jsme se v jiné kapitole zmínili, z našich zákazníků se často stávají naši přátelé, s kterými udržujeme kontakt dlouhá léta. Budeme vás zvát na společná setkání, budeme vám stále k dispozici pro případ, že nás znova oslovíte.