Prodej bytu 3+kk, 67m2, balkón 5 m2, garážové stání- Jinonice

Adresa: Praha, Praha 5, V zářezu
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+kk | 72 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 10 750 000 Kč
Poznámka k ceně:

Představujeme Vám exkluzivní nabídku prodeje světlého bytu 3+kk s užitnou plochou 72 m2, umístěného v 2NP s výtahem, nacházejícího se v atraktivní a strategicky umístěné lokalitě Praha 5 – Jinonice. Tato nemovitost nabízí kombinaci pohodlného bydlení, moderního vybavení a perfektní dostupnosti.

Byt se pyšní výborným stavem a je umístěn v budově postavené v roce 2013. Dispozice bytu zahrnuje 3 pokoje včetně kuchyňské linky s celkovou podlahovou plochou 67 m2 plus balkon o velikosti 5 m2, který dodává bytu příjemný prostor pro relaxaci v teplých měsících. K bytu také náleží garážové stání, jehož hodnota je 650 000 Kč, což je výhodné nejen pro vaše pohodlí, ale představuje i přidanou hodnotu k vaší investici.

Interiér bytu je navržen s důrazem na funkčnost a pohodlí. V bytě se nachází samostatná ložnice s vestavěnou skříní, obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a ostrůvkem, což vytváří otevřený a vzdušný prostor pro každodenní život. Další pokoj slouží jako jídelna, která může být použita i jako další samostatný pokoj. Z jídelny i obývacího pokoje je vstup na balkon, což umožňuje snadné propojení vnitřních a venkovních prostor. Byt dále disponuje samostatnou uzavíratelnou šatnou a koupelnou s rohovou vanou a masážními tryskami.

Lokalita bytu je opravdu výjimečná – nachází se přímo na stanici metra Jinonice, díky čemuž je centrum Prahy snadno a rychle dostupné. V bezprostřední blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost – od lékařů přes školy až po obchody. V domě je k dispozici praktický lékař, dětský lékař, dva zubaři a posilovna. Nedaleko se nachází také nákupní centrum Butovice, gymnázium a vysoká škola Univerzity Karlovy, což všechno činí z této lokality ideální místo pro rodiny, studenty i pracující profesionály.

Tato nemovitost představuje vynikající příležitost pro ty, kteří hledají kvalitní bydlení v Praze s vynikající dostupností a veškerým komfortem. Nechte se okouzlit moderním bydlením, které spojuje v sobě všechny aspekty komfortního života. Pokud toužíte po bydlení, které bude vaším bezpečným přístavem a zároveň vás bude inspirativně provázet každodenním životem, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si prohlídku této jedinečné nemovitosti. Věříme, že právě zde najdete svůj nový domov.