Prodej bytu 1+kk /B, S, 40,8 m2 – Rezidence Záhálka

Adresa: Praha, , Mezi vodami
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 1+kk | 40 m²
Stavba: Smíšená
Stav: Velmi dobrý
Cena: 6 290 000 Kč
Poznámka k ceně:

Máme pro Vás jedinečnou příležitost koupě bydlení, které bude dostavěno v září roku 2024, k předání bude do konce roku. Tato nemovitost je přímo stvořená proto, aby jste si život užívali a zároveň využívali plný potenciál lokality a komfortu dopravy, sportovních či volno časových aktivit s rodinou a přáteli.

Představujeme Vám nadstandardní byt o dispozici 1+kk o velikosti 32,6m2, s balkonem o velikosti 8,2 m2 v 13.NP v budově B nového bytového projektu Moje Zahálka v lokalitě Praha – Modřany. Majitel pečlivě vybral nemovitost, která přes minimalistické prostorové řešení odpovídá parametrům dnešní doby, poskytuje maximální komfort a navíc výjímečný jihozápadní výhled na Vltavu a okolní přírodu ve spojení s pulzujícím městem..

Ve vnitřních bytových prostorech je položena keramická dlažba (vstupní předsíň, koupelna a toaleta) a dřevěná vícevrstvá podlaha (ložnice, obývací pokoj a kuchyňský kout). Součástí bytu je i intercom s videokamerou. Vytápění bytu je řízené plynovou kotelnou umístěnou v domě. Vzduchotechnika je řešena systémem větrání s rekuperací.

Život není jen v bytě, ale i v jeho okolí. V bezprostřední blízkosti domu naleznete kromě hřiště pro děti i hřiště zvířecí, amfiteátr, a dokonce komunitní zahradu a v ní hmyzí domek. Moje Zahálka je snadno dostupná nejen autem, ale také tramvají nebo vlakem a v neposlední řadě na kole. Centrum Prahy je od Zahálky vzdáleno pouhých 15 minut vyhlídkové jízdy na kole podél toku Vltavy. 9ti jamkové golfové hřiště Hodkovičky je vzdáleno 5 minut. Hlavní pražská inline / cyklostezka podél Vltavy vede přímo okolo. To je jen krátký výčet všech výhod. Nejlépe uděláte, když se přijdete osobně podívat. Kontaktujte realitního makléře.