Prodej bytů 1+kk, 1+1, 2+1, 3+1 – Praha Hostivař – U Pekáren

Adresa: Praha, , U Pekáren
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+1 | 78 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: info v RK
Poznámka k ceně:

Vyberte si byt, který Vás bude bavit. Do třech podlaží bytového domu na rohu ulic U Pekáren a Dolnoměcholupská se vešlo celkem 17 bytů o dispozicích 1+kk, 1+1, 2+1, 3+1, navíc 3 nebytového jednotky. Jednotky jsou v prodeji v současném stavu a nevybavené a je tedy čistě na vás, zda se pustíte do rekonstrukce, anebo si byt jen vybavíte. Bytový dům aktuálně prochází rekonstrukcí a předání jednotek je plánováno do konce roku 2022.
K odpočinku nebo relax přímo vybízí velkorysá společná zahrada s dostatkem soukromí. Její zpevněná část láká k posezení na vzduchu a slunci, zatímco na nezpevněné části lze například zahradničit.
Většina jednotek disponuje sklepní kójí a k vybraným jednotkám je možnost přikoupit parkovací stání.
Hostivař a Bydlení U Pekáren se pyšní zejména vynikající dopravní infrastrukturou. Přímo naproti bytovému domu najdete vlakové nádraží Praha-Hostivař, 2 minuty chůze daleko je autobusová stanice U Továren, cca za 6 minut dojdete na tramvajovou a autobusovou zastávku Nádraží Hostivař. Prakticky za rohem je nájezd na jeden z hlavních silničních tahů Prahy.
Nudit se tu nebudou ani děti. V blízkosti najdete dětskou hernu Koala Café, TJ Sokol Hostivař, Galerii Golf Hostivař s přilehlým sportovním komplexem, ale také přírodní park Hostivař, jehož součástí je největší vodní plocha v Praze, Hostivařská přehrada. Za nákupy, zábavou, zážitky a dobrým jídlem se kromě zábavního a obchodního centra VIVO! Hostivař můžete vydat i do obchodního centra Europark a také nákupní galerie Fashion Arena Prague Outlet.
Pro aktuální dostupné bytové jednotky a sjednání osobní prohlídky kontaktujte realitního makléře.