Prodej apartmánu 3+kk + balkon, 125 m2 v komplexu El Kawhter – Hurghada – Legend compound

Adresa: Hurghada, , hotel street
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+kk | 125 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 2 900 000 Kč
Poznámka k ceně:

Představujeme Vám jedinečnou příležitost vlastnit luxusní apartmán v srdci El Kawther, součásti oblíbeného letoviska Hurghada v Egyptě. Tento nádherný apartmán, umístěný v prestižním komplexu Legend s nepřetržitou bezpečnostní službou a kamerovým systémem, nabízí nejen vysoký standard bydlení, ale i exkluzivní lokalitu.

Apartmán o dispozici 3+KK s užitnou plochou 125 m2 se nachází v přízemí a skládá se z dvou ložnic, z nichž jedna je aktuálně využívána jako dětský pokoj, prostorné kuchyně vybavené moderními spotřebiči, útulného obývacího pokoje, koupelny s moderním vybavením a příjemné chodby. Jedinečností tohoto apartmánu je přístup na propojený balkon s malou zahrádkou přímo z ložnice a obývacího pokoje, který poskytuje ideální místo pro relaxaci a odpočinek.

K apartmánu patří také přístup k rozlehlému společnému bazénu, kde můžete kdykoli využít osvěžující koupel v horkých letních dnech. Pokud toužíte po klidu, bezpečí a luxusu, tento apartmán vám nabízí vše a ještě mnohem více.

Vlastností tohoto apartmánu je vynikající stav a flexibilita jeho využití, ať už pro dlouhodobé bydlení nebo jako investice k krátkodobému pronájmu, což přináší atraktivní příležitost pro zajištění pasivního příjmu.

Cena nastavena na 2 900 000 Kč reflektuje vysokou hodnotu tohoto nemovitostního klenotu v jedné z nejžádanějších lokalit Hurghady, kde kultura, krása a slunce jsou na každodenním pořádku.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vlastnit apartmán ve vysněné destinaci, kde kombinace luxusu, komfortu a bezpečí tvoří dokonalé místo pro život nebo jako výjimečnou investici. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Váš sen o bydlení u Rudého moře je na dosah!