vydané stavební povolení – prodej pozemku na výstavbu 3 RŘD, 1834 m2 – Přerov nad Labem

Makléř: Jaroslav Bolina
Adresa: Přerov nad Labem, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Pozemky
Nemovitost: Bydlení |
Stavba:
Stav:
Cena: 9 500 000 Kč
Poznámka k ceně:

Nabízíme vám k prodeji stavební pozemek situovaný nedaleko východního okraje Prahy, v Přerově nad Labem. Součástí prodeje je také stavební povolení na výstavbu 3 vil, koncipovaných jako řadové rodinné domy. Všechny vily mají dispozici 5kk+terasa+garáž. Všechny inženýrské sítě na hranici pozemku (voda, kanalizace, el.energie, plyn, datový kabel). Vynikající dojezd do Prahy (napojení na D11, PID v dochozí vzdálenosti). Nespornou výhodou je také vlaková zastávka v sousedních Čelákovicích (pravidelné vlakové spojení na Masarykovo nádraží, cesta trvá 35minut).
Pozemek je čtvercový a rovinatý, severo-jižní orientace. Navržené 3 vily mají ploché střechy s možností umístění FTV panelů.
Každý z navržených domů má zahradu (580m2, 580m2, 640m2). Navrhované domy mají celkovou plochu (včetně garáže a balkonu) 211m2, 217m2, respektive 205m2. Je možné postavit domy jako 3 samostatná čísla popisná.
V obci je mateřská a základní škola, potraviny, pošta, zdravotnické středisko, rozlehlé zahradnictví. Přerov nad Labem je malebná, udržovaná, historická obec. První zmínky o obci pochází prokazatelně z roku 993. Nachází se zde populární skanzen lidové architektury, který funguje již více než 100 let (4.největší skanzen v Evropě a nejstarší u nás), pobočka Polabského národopisného muzea, zámek s renesančními sgrafity, několik dalších historických památek a přírodních rezervací a bývalé Keltsko-Slovanské opidum. Jsou zde cyklistické trasy a řeka Labe má v katastru obce splavný tok. Pozemek se nenachází v zátopové oblasti.
Pro ostatní informace volejte makléře.