REZERVOVÁNO!! Prodej bytu 2+1, 49 m2, Praha – Hloubětín

Prodáno

Makléř: Karel Hubáček
Adresa: Praha, Praha 14, Zelenečská
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+1 | 49 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 5 980 000 Kč
Poznámka k ceně:

REZERVOVÁNO!! Nabízíme k prodeji byt 2+1 o výměře 49,2 m2 ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu, v příjemné lokalitě Prahy 9 – Hloubětíně, v blízkosti Kyjského rybníka, rozsáhlého lesa Lehovec a známého a vyhledávaného přírodního parku Smetanka – lokalitě plné zeleně.

Byt prošel od základů kompletní rekonstrukcí – nové elektrické rozvody, nová koupelna s toaletou včetně vodovodních a odpadních rozvodů v plastu, renovace dubových parket a položení nové vinylové podlahové krytiny a dlažby, kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, umístění klimatizační jednotky v obývacím pokoji. Byt je velmi světlý, což zajišťuje jeho jižní orientace.

Také dům prošel rekonstrukcí – zateplení domu, vybudování balkónů, výměna oken, renovace střechy, rekonstrukce vnitřních prostor včetně rozvodů a revitalizace okolí domu, kde se nachází vzrostlé stromy a okrasné keře.

Tato lokalita má velmi dobrou dopravní infrastruktura – v docházkové vzdálenosti se nachází tramvajová zastávka „sídliště Hloubětín“, stanice metra „Hloubětín“ nebo autobusová zastávka směr Černý Most. Jsou zde vybudovány komplexi obchodních řetězců LIDL a Kaufland, kde najdete např. lékárnu, za zmínku stojí revitalizované náměstíčko s menšími obchůdky nedaleko od metra Hloubětín. Mateřská škola a Základní škola, která disponuje vlastním velkým hřištěm s běžeckou dráhou se nachází na dohled. Sportovní areál Hloubětín s bazénem je vzdálen od domu 2 zastávky autobusem. Pro milovníky cyklistiky a „inline“ bruslení je zde nová cyklostezka, která vede podél Rokytky a dostanete se po ní až do samého centra Prahy.

Jedná se o moderní byt vhodný pro toho, kdo hledá bydlení v lokalitě s dobrou dostupností do centra, ale i do přírody.
Rádi Vám poskytneme více informací. Domluvte si prohlídku ještě dnes.