Pronájem zrekonstruovaného bytu 2kk, 46 m2 – Praha – Bubeneč – Verdunská

Prodáno

Makléř:
Adresa: Praha, Praha 6, Verdunská
Typ nabídky: Pronájem
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+kk | 46 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 14 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně:

Dovolujeme si Vám nabídnout zrekonstruovaný byt k dlouhodobému pronájmu v osobním vlastnictví o velikosti 2kk, 46 m2. Byt se nachází v atraktivní lokalitě pražských Dejvic a je umístěn ve sníženém přízemí čtyřpodlažního cihlového domu po rekonstrukci. Bytovou jednotku tvoří dvě místnosti a vstupní chodba, ze které se dostanete do kuchyňského koutu, koupelny a toalety.
Bytová jednotka je vhodná pro bydlení i jako firemní kancelář. Majitel disponuje vhodným nábytkem – skříně, stoly, který je možný do bytu pro nového nájemce přidat v době stěhování.
Vytápění bytu a ohřev vody zabezpečuje kombinovaný plynový kotel. Smlouvu na dodávku elektrické energie a plynu si budoucí nájemce uzavírá sám.
Výhodou pronájmu bytu je možnost využití zahrady o velikosti 50m2, ve které je možnost relaxovat bez ruchu velkoměsta.
Velikou devizou je vynikající dopravní dostupnost. Nedaleko domu lze využít metra A – Dejvická nebo tramvaj – Vítězné náměstí či BUS.
V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost i volnočasové využití, např. restaurace, obchody, lékárna, základní i mateřská škola a také ČVUT.
Nájemné 14.000,- Kč včetně služeb (mimo elektřiny a plynu), vratná kauce 1 měsíční nájem + provize RK (1nájem + 21% DPH).
Bytová jednotka je k nastěhování od 1.5.2023.
Pro sjednání osobní prohlídky či zaslání fotografií bytu kontaktujte realitního makléře.