Pronájem zařízeného bytu 2+kk 52m2 se zahradou 70m2, Praha 6 Břevnov

Prodáno

Adresa: Praha, Praha 6, Kusá
Typ nabídky: Pronájem
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+kk | 52 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 24 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně: 24000

REZERVACE Nabízím kompletně zařízený světlý byt 2+kk o velikosti 52m2 s přímým vstupem do privátní zahrady 70m2 na adrese Kusá 26, Praha 6 – Břevnov. Dobře vychovaní domácí mazlíčci vítaní, kočka i pes. Byt je aktuálně řešený jako 3+kk s tím, že 2.ložnice s jednolůžkovou postelí je menší pokoj průchozí do zahrady vhodný např. pro návštěvy. U inzerce však uvádím pouze 2+kk původní dispozici bytu bez tohoto pokoje. Byt je kompletně zařízený, postačí přinést si pouze osobní věci, nábytek viz fotografie, kuchyň včetně myčky i nádobí, v koupelně i pračka k dispozici, mnoho úložného prostoru jak v předsíni, tak v celém bytě včetně samostatné prostorné šatny přístupné z hlavní ložnice s manželskou postelí. Ideální orientace bytu na jih = světlý byt, slunná zahrada, orientace všech oken v bytě do zahrady, do zeleně.

Nájemné 24.000Kč plus služby a zálohy 3.500Kč/1 osoba ( včetně záloh na vytápění a teplou vodu – teplo a teplá voda dálkově). Pro 2 osoby služby a zálohy činí 4.500Kč/měsíc, teplo a teplá voda je počítaná dle počtu osob bydlících v bytě. Poté plus elektřina, která se převádí na nájemce (spotřeba elektřiny pouze za el. spotřebiče a svícení v bytě, při běžné spotřebě 1000-1500Kč). Vratná kauce 30.000Kč, provize za zprostředkování 1 nájem bez poplatků. Byt je ihned k dispozici.

Velmi atraktivní lokalita – Břevnovský klášter a jeho zahrady pouhých 15minut pěšky, park Ladronka 20minut pěšky, oblíbené koupaliště Petynka 15minut MHD. Parkování nutné řešit individuálně, v domě garáž je, ale všechna místa obsazená. Pro rodiny s menšími dětmi dětská hřiště v těsné blízkosti bytu. Perfektní dostupnost MHD, několik zastávek autobusů v těsné blízkosti bytu, na metro Petřiny od dveří domu pouhých 12minut a na metro Dejvická 18minut.