Pronájem světlého bytu 3+1 s balkonem, 65 m2, Říčany u Prahy

Prodáno

Makléř: Anna Motyčková
Adresa: Říčany, , Horova
Typ nabídky: Pronájem
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+1 | 65 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Dobrý
Cena: 15 900 Kč za měsíc
Poznámka k ceně: poplatky: 1.100,- Kč, přepis energií na nového nájemce, kauce: 34.000,- Kč,

K pronájmu nabízíme světlý byt 3+1 v klidné části Říčan. Tento útulný domov o rozloze 63 m2 je doplněn praktickým balkonem o výměře 2 m2 a prostorným sklepem o velikosti 8,5 m2. Komfort parkování je zaručen přímo před domem bez dodatečných nákladů na parkovací zóny. Navíc, bezpečnost bytového domu je zvýšena díky přístupu na čipovou kartu.

Tento byt je vybaven elektrickými přímotopy a plastovými okny pro optimální tepelnou izolaci. Interiér je nezařízený s výjimkou plně vybavené kuchyně, jež obsahuje mikrovlnnou troubu, lednici a elektrický sporák pro vaše pohodlné vaření. Koupelna je vybavena vanou a pračkou, které zajišťují váš komfort.

Bytový dům také nabízí společnou kočárkárnu a kolárnu. Pro malé nájemníky je připraveno dětské hřiště před domem a pro relaxaci celé rodiny slouží grilovací altánek obklopený zelení.

Nájem 15.900,-Kč, poplatky: 1.100,- Kč, přepis energií na nového nájemce, kauce: 34.000,- Kč, provize RK: 1 nájem +DPH

V docházkové vzdálenosti naleznete několik možností pro nákupy – Lidl, Billa nebo Tesco jsou jen 500 metrů od domu. Pro vaše děti je základní škola situována přímo naproti domu a další dvě školy jsou v blízkosti. Nabídka školství je doplněna soukromým i státním gymnáziem a třemi školkami. Rychlou dostupnost léků zajistí lékárna v těsné blízkosti bytového domu.

Dopravní spojení do Prahy je vynikající – zastávka MHD je jen 150 metrů od domu.

Pokud toužíte po klidném rodinném bydlení v těsné blízkosti Prahy, tento byt je pro vás ideální volbou. Kontaktujte nás a rezervujte si prohlídku již dnes. Těšíme se na Vaši návštěvu!