Pronájem světlého bytu 3+1, 98m2 – Praha – Bubeneč – Verdunská

Prodáno

Makléř:
Adresa: Praha, Praha 6, Verdunská
Typ nabídky: Pronájem
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+1 | 98 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 24 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně:

Dovolujeme si Vám nabídnout byt k dlouhodobému pronájmu v osobním vlastnictví o velikosti 3+1, 98 m2. Byt se nachází v atraktivní lokalitě pražských Dejvic a je umístěn v prvním patře cihlového domu po rekonstrukci. Bytovou jednotku tvoří dvě místnosti s výhledem do přilehlé zahrady, přičemž jedna z nich je vybavená kuchyň spotřebiči (myčka, lednice, trouba, sporák a digestoř), pračkou a dveřmi na balkónek o velikosti 2m2. Všechny pokoje propojuje vstupní hala, ze které vedou dveře nejen do koupelny s vanou, na toaletu, komory, ale i do dalších dvou průchozích pokojů. Nejen průchozí pokoje mají dostatek denního světla a byt působí čistě a světle.
Bytová jednotka je vhodná pro bydlení nebo jako nyní – firemní kancelář. Vybavení bytu na fotkách patří nynějšímu nájemci. Majitel disponuje vhodným nábytkem, který pro nového nájemce bude připraven nejdéle v době stěhování.
Vytápění bytu a ohřev vody zabezpečuje kombinovaný plynový kotel Junkers. Smlouvu na dodávku elektrické energie a plynu si budoucí nájemce uzavírá sám.
Výhodou pronájmu bytu je možnost využití zahrady o velikosti 50m2, ve které je možnost relaxovat bez ruchu velkoměsta.
Velikou devizou je vynikající dopravní dostupnost. Nedaleko domu lze využít metra A – Dejvická nebo tramvaj – Vítězné náměstí či BUS.
V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost i volnočasové využití, např. restaurace, obchody, lékárna, základní i mateřská škola a také ČVUT.
Nájemné 23.000,- Kč, vratná kauce 1 měsíční nájem + provize RK (1nájem + 21% DPH).
Bytová jednotka je k nastěhování od 1.12.2021 nebo i dříve dle dohody.
Pro sjednání osobní prohlídky kontaktujte realitního makléře.