Pronájem bytu 4+kk , 100 m2 + terasa 16 m2- Praha 6 – Bílá Hora

Prodáno

Makléř:
Adresa: Praha, Praha 17, Hořovského
Typ nabídky: Pronájem
Kategorie: Byty
Nemovitost: 4+kk | 100 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Po rekonstrukci
Cena: 23 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně:

Nabízíme pronájem slunného bytu 4kk o velikosti 100 m2 v klidné vilové části Prahy 6 – Bílá Hora. Byt je umístěn v podkrovní části vilového domu FONTÁNA.
Bytová jednotka prošla kompletní rekonstrukcí před pěti lety společně s venkovní rekonstrukcí celé nemovitosti.
Bytovou jednotku tvoří velká obývací místnost včetně kuchyňské linky se spotřebiči, 2 velké neprůchozí pokoje, 1 menší pokoj a galerie, do které vystoupáte schody z obytného pokoje. Koupelna vybavena umyvadlem, zrcadlovou skřínkou, vanou a plynovým kotlem. Z hlavní obytné místnosti vede vstup na krásnou terasu o velikosti 16 m2, z které máte klidný výhled do zeleně.
Pro venkovní posezení či zahrádkáření je možno využít velkorysé zahrady, kterou můžou užívat nájemci ze 4 jednotek vilového domku. Pobyt v zeleni umocní i zvuk fontány, která nabízí příjemné osvěžení v letních dnech. Vila je postavena v krásné zahradě, kterou můžete využít jak pro drobné pěstování tak pro relaxaci. Zahrada je k dispozici všem uživatelům všech 4 bytových jednotek v domě.
Lze využít až třech parkovacích míst přímo na pozemku, dle domluvy s ostatními nájemníky vily nebo volného parkování v Hořovského ulici.
Byt je zčásti zařízen, černou koženou sedačkou, knihovnou, skleníkem a komodou. Vybavení bytu na fotkách u inzerce patří nynějšímu nájemci, s kterým se lze případně domluvit na odkoupení.
Smlouvu na dodávku elektrická energie a plynu si budoucí nájemce uzavírá sám. Měsíční poplatek za služby činí 600,- Kč / osobu. Nájemné 22.000,- Kč , vratná kauce 1 měsíční nájem + provize RK (1 nájem + 21% DPH).
Velikou devizou je vynikající dopravní dostupnost. Vila je pouhým 5 minut volnou chůzí od konečné zastávky tramvaje č. 22 nebo busem ze zastávky z ulice Hořovského 4 zastávky na metro A – Petřiny.
V blízkosti veškerá občanská vybavenost i odpočinková místa: bikrosová dráha a park Na Fialce s rozhlednou v těsné blízkosti vily či park Ladronka, který je pouhé 2 zastávky tramvají.
Bělohorská pláň je nejvyšším místem v Praze (400m2 nad mořem).
Pro sjednání osobní prohlídky a nadýchnutí nejčistějšího pražského vzduchu do plic kontaktujte realitního makléře.