Pronájem bytu 3+kk, 74,4 m2 , Praha – Újezd u Průhonic

Prodáno

Makléř:
Adresa: Praha, Praha-Újezd, Formanská
Typ nabídky: Pronájem
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+kk | 74 m²
Stavba: Skeletová
Stav: Novostavba
Cena: 29 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně: + 5 500 Kč za služby + 2 000 Kč energie + 50 000 Kč vratná kauce

Dovolujeme si vám nabídnout pronájem bytu 3+kk 74,4 m2 s rozlehlou zahradou o rozloze 450 m2. Byt má sklepní kóji 8 m2 a 1 parkovací místo v garáži. Kolem domu je prostor i pro další auta.

Tento moderní byt je vybaven nejvyššími standardy a poskytuje komfort a pohodlí na každém kroku. Vstupující do bytu ocení nejen krásné podlahy a dlaždice, ale také luxusní kuchyňskou linku s kamennou deskou Technistone. Kuchyně je vybavena nejmodernější lednicí, sporákem, indukční deskou a digestoří. Využití Smart světel, které lze ovládat manuálně, ale také přes tablet nebo mobilní aplikaci.

Momentálně se dokončují poslední detaily bytu, jako je instalace kuchyňské linky, světel, žaluzií a dovybavení bytu. Chybí zde skříň v koupelně a další skříně, gauč, postele atd. Fotografie v inzerátu zobrazují stav před dokončením, a proto se mohou lišit od aktuální podoby.

Kromě vnitřního prostoru nabízí tento byt také velkou prostornou zahradu o rozloze 450 m2. Plánují zde ještě instalaci zastínění plotu, aby bylo zajištěno vaše soukromí jak v bytě, tak na zahradě.

V případě vašeho zájmu je majitel ochoten po dohodě pořídit venkovní posezení se slunečníkem, které je ideální pro relaxaci na zahradě.

Nájem nemovitosti je 29 000 Kč + poplatky za služby 5 500 Kč + 2 000 Kč za energie + vratná kauce 50 000 Kč + provize RK v ceně jednoho nájmu s DPH. Byt bude k pronájmu dostupný od 1.7.2023. V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře.