PRONAJATO!!Pronájem bytu 2+kk, 49 m2, Praha – Hloubětín

Prodáno

Makléř: Karel Hubáček
Adresa: Praha, Praha 14, Zelenečská
Typ nabídky: Pronájem
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+kk | 49 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 19 500 Kč za měsíc
Poznámka k ceně: + služby a energie

PRONAJATO!! Nabízíme k pronájmu velice hezký byt ve 2. patře cihlového domu v lokalitě Hloubětín, ulice Zelenečská, v blízkosti Kyjského rybníka, rozsáhlého lesa Lehovec a známého a vyhledávaného přírodního parku Smetanka – lokalitě plné zeleně.
Byt prošel od základů kompletní rekonstrukcí včetně zdařile provedené dispozice 2+kk na ploše 49m2 a to: nové elektrické rozvody, nová koupelna s toaletou včetně vodovodních a odpadních rozvodů v plastu, renovace dubových parket a položení nové vinylové podlahové krytiny a dlažby, kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, umístění klimatizační jednotky v obývacím pokoji. Byt, díky své orientaci na jižní stranu je velmi světlý.

Také dům prošel rekonstrukcí – rekonstrukce vnitřních prostor včetně rozvodů, zateplení domu, výměna oken, renovace střechy, což činí dům a jednotlivé bytové jednotky energeticky nenáročné.

Jedná se o lokalitu s velmi dobrou dopravní infrastrukturou – v docházkové vzdálenosti se nachází tramvajová zastávka „sídliště Hloubětín“, stanice metra „Hloubětín“ nebo autobusová zastávka směr Černý Most. Jsou zde vybudovány komplexi obchodních řetězců LIDL a Kaufland, kde najdete např. lékárnu, za zmínku stojí revitalizované náměstíčko s menšími obchůdky nedaleko od metra Hloubětín. Mateřská škola a Základní škola, která disponuje vlastním velkým hřištěm s běžeckou dráhou se nachází na dohled. Sportovní areál Hloubětín s bazénem je vzdálen od domu 2 zastávky autobusem. Pro milovníky cyklistiky a „inline“ bruslení je zde nová cyklostezka, která vede podél Rokytky a dostanete se po ní až do samého centra Prahy.

Rádi Vám poskytneme více informací. Domluvte si prohlídku ještě dnes.