Prodej střešního bytu 4+kk, 240 m2, Praha – Jinonice

Prodáno

Adresa: Praha, Praha 5, Za zámečkem
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 4+kk | 240 m²
Stavba: Skeletová
Stav: Velmi dobrý
Cena: volejte makléři
Poznámka k ceně: Možnost odpočtu DPH

Ve výhradním zastoupení vám nabízím ke koupi střešní byt v privátním areálu Vila Parku Jinonice. Vzdušný byt s vnitřní dispozicí 4+kk a dvěma koupelnami (139 m2) je lemovaný ze tří stran terasou o ploše 98 m2. Užitná plocha bytové jednotky včetně sklepa (3,8 m2) je tedy 240 m2. Interiérové vybavení bylo v době pořízení kompletně zajišťováno ve spolupráci s architektonickým designovým studiem. Odstraněním příček již během stavby vznikla prostorná vzdušná hlavní místnost s kuchyňským koutem a jídelním stolem, se vstupy na jižní, západní i severní část terasy.
V protilehlé části bytu, spojené hlavní chodbou, jsou umístěny dva dětské pokoje, mezi kterými je koupelna vybavená vanou, toaletou a bidetem. Severně orientovaný dětský pokoj má vstup na vlastní část terasy, z druhého dětského pokoje s výhledem na blízký rybník se vstupuje na jižní stranu terasy. Ze střední části chodby v bytě je vstup do ložnice, na kterou navazuje šatna a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.
Kompletně vybavená kuchyňská linka i jídelní stůl, spojený s ostrůvkem se zabudovaným grilem, je z Corianu. S kuchyní sousedí technické zázemí bytu s rozsáhlými úložnými prostory, zabudovanou vinotékou, místem pro druhou vestavěnou lednici a prostorem s připojením pro pračku se sušičkou. Je zde také vestavěn jeden menší a jeden velký trezor. Byt je vytápěn kombinací radiátorů a podlahového topení, obytné prostory jsou vybaveny také klimatizací. V celém bytě je litá betonová podlaha, v každém pokoji jsou přípojky na internet a televizi, připojení pro TV je i v jedné z koupelen. Všechny místností jsou stíněny elektricky ovládanými venkovními žaluziemi. Terasa je osazena venkovním osvětlením a el. zásuvkou. Jediná bytová jednotka na 4. NP domu je vybavena bezpečnostními dveřmi, videotelefonem a je napojena alarmem na centrální pult ochrany. K bytové jednotce náleží sklep a také dvě parkovací místa v podzemní garáži, z nichž je jedno nadstandardní velikosti. Po letech užívání je byt ve stavu k částečné rekonstrukci. Bytová jednotka je ve firemním vlastnictví a při prodeji se tak nabízí možnost odpočtu DPH.

Bydlení v Jinonicích je ideálním spojením výhod klidné rezidenční oblasti s množstvím parků a možností rychlé dostupnosti do centra města. Do privátního areálu, s vlastním parkem a hřištěm ve vnitrobloku, je umožněn vstup pouze rezidentům. V těsné blízkosti je vyhledávaná Německá škola v Praze. Metro Nové Butovice je vzdáleno cca 450 m, OC Galerie Butovice je necelý kilometr chůze. Sportovní využití nabídne nedaleký tenisový, fotbalový nebo golfový klub. O vysoké úrovni občanské vybavenosti je zbytečné se zmiňovat. Pro bližší informace mne neváhejte kdykoliv kontaktovat.