Prodej rodinného domu 229 m2 ( Mnich – Chválkov)

Prodáno

Makléř: Anna Motyčková
Adresa: Mnich, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 229 m²
Stavba: Smíšená
Stav: Velmi dobrý
Cena: 10 000 000 Kč
Poznámka k ceně:

REZERVOVÁNO
Nedaleko vyhlášeného pivovaru v Kamenici nad Lipou se nachází menší malebná vesnička Chválkov, která svou jedinečnou dispozicí nabízí zaručený klid a relaxaci v jednom. Na tomto kouzelném místě byla ze staré usedlosti citlivě zrekonstruována nemovitost na rodinný dům/rekreační objekt o velikosti 229 m2.
Nemovitost se skládá ze dvou nadzemních podlaží. Do domu vcházíte z terasy verandou do dvou částí přízemí. První část zahrnuje kuchyň, společné prostory s jídelním stolem, kde zajištuje teplo domova a ušetření energií velká finská kamna, zn. Jotul. V druhé části naleznete obývací pokoj s jídelnou, koupelnou, kde je umístěn elektrický kotel, který zavedenými radiátory po celém domě umožňuje celoroční provoz této nemovitosti. V 1. patře jsou k dispozici 4 dvoulůžkové a 2 jednolůžkové pokoje, každý se samostatným vstupem do haly, včetně dvou koupelen. V přízemí naleznete jižně orientovanou terasu o velikosti cca 20 m2 s krásným výhledem na okolní pozemky patřící k domu (cca 9.000 m2). K nemovitosti také náleží zahradní domek s přístřeškem k sezení, kůlnou a garáží pro zahradní traktor. Voda je vedena ze studny soukromým vrtem 32 m, testovaná na kojeneckou vodu.
Dopravní dostupnost do Kamenice na Lipou nebo Pelhřimova zajišťuje místní autobusová linka nebo úzkokolejka. Autem je to do Prahy 1,5 hodin, do Českých Budějovic 50 minut a do Linz 2 hodiny. Ať už tedy hledáte klidné bydlení pro sebe nebo Vás zajímá možná investice do rekreačního objektu je tato nemovitost to pravé pro Vás.
Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes.