Prodej rodinné domy, 143 m2 – Daleké Dušníky – Druhlice

Adresa: Daleké Dušníky, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 143 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 10 690 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně provize a právního servisu

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Daleké Dušníky – části Druhlice, situované v malebné krajině okresu Příbram, jen 7 km od historického města Dobříš. Tento dům je v současné době ve fázi před dokončením a nabízí se jako jedinečná příležitost pro ty, kteří hledají možnost upravit a dokončit svůj nový domov přesně podle svých přání a potřeb.

Pro lepší orientaci v potenciálu a současném stavu nabízeného rodinného domu přikládáme k inzerátu fotografie zachycující aktuální fázi výstavby. Kromě toho pro vaši inspiraci a lepší pochopení možností dokončení interiéru domu jsme připojili také vizualizace, které vám pomohou s vizí konečného vzhledu vašeho budoucího domova.

Dům s dispozicí 4kk zahrnuje prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní, tři ložnice, dvě koupelny a technickou místnost. Součástí domu je také velká garáž, která nabízí dostatek prostoru pro vaše vozidlo a zároveň poskytuje možnost vytvoření dílny nebo dalšího úložného prostoru.

Pozemek o rozloze 1084 m2 poskytuje dostatek soukromí a prostoru pro zahradní aktivity. Zastavěná plocha domu je 193,5m2, užitná podlahová plocha 143,5m2, což zajišťuje komfortní bydlení pro celou rodinu.

Technologie domu: Voda a kanalizace jsou napojeny na obecní přípojku, střecha keramická Tondach, Obvodové zdi Heluz tl.300mm, vnitřní příčky Ytong, podlahové topení, tepelné čerpadlo s výkonem 9kW, půda je zateplena minerální foukací izolací, krbová vložka Romotop heat 7kW, ohřev vody Stiebel, zabezpečovací systém Jablotron.

Dům je ideální pro ty, kteří hledají možnost vlastní realizace a chtějí mít kontrolu nad finálním vzhledem a vybavením svého domova. Budoucí majitelé tak mají jedinečnou šanci dokončit interiér dle svých individuálních přání a požadavků.
Pokud vás láká možnost vytvořit si domov na zelené louce v klidné a příjemné lokalitě, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku. Těšíme se na vaši návštěvu a jsme připraveni odpovědět na všechny vaše dotazy ohledně této nabídky.