Prodej pozemku 1476m2, vydané stavební povolení na luxusní vilu s 5-ti bytovými jednotkami s rozlehlým bazénem, Chorvatsko, ostrov Brač

Makléř: Jaroslav Bolina
Adresa: Splitska, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Pozemky
Nemovitost: Bydlení |
Stavba:
Stav:
Cena: 5 990 000 Kč
Poznámka k ceně:

Nabízíme vám ke koupi jedinečný pozemek umístěný v malé, historický významné obci na ostrově Brač, 2km od pobřeží moře. Jedná se o téměř 1500m2 pozemku s projektem s vydaným stavebním povolením na stavbu dvoupodlažního, luxusního ubytovacího domu s 5ti samostatnými jednotkami (406 m2 terasy a bazény, 335m2 obytná plocha). V centrální části domu, ze které vybíhají tři samostatná ramena, je otevřená hala, procházející oběma podlažími, která umožňuje přístup na terasy a k bazénům všem ubytovaným.
Ve druhém podlaží domu najdete velkorysý prostorný apartmán 3kk (2+1), 160m2 (134m2 plus terasy) s vlastním obývacím pokojem, kuchyní, jídelnou.
Z apartmánu jsou dynamické výhledy na moře, horské masivy a vesnici s historickými památkami. Apartmán má samostatný vchod, šatnu, podle zvolené dispozice dvě oddělené ložnice každá s vlastní koupelnou.
V prvním nadzemním podlaží najdete 4 samostatné apartmány 1+KK (celkem 239m2), ke kterým náleží walk-in (summer) kuchyně s výměrou téměř 40m2. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení s koupelnou. Z apartmánů se vstupuje přímo na zahradní terasu s bazény.
V projektu, který má vydané platné stavební povolení, se počítá s vlastním parkingem na pozemku (4, lze navýšit), rozlehlou zahradní terasou s celkovou výměrou 359m2 s dvěma navazujícími bazény (63m2).
Obec, ve které se pozemek s projektem nachází, je vyhledávaným turistickým místem. Jedná se o jedno z nestarších obydlených území v Chorvatsku, s řadou historických památek z ilyrského (kyklopského) období, situovaných do doby před až 5000 lety. Navazují na ně stavby starověkého Řecka a také Říma, s řadou obdivovaných reálií.
Ostrov Brač je 3.největší a zároveň nejvyšší ostrov z jadranského souostroví. Od 400mnm zde naleznete také borovicové lesy, je zde nejvyšší hora jadranského souostroví (780mnm).
Je zde vysoký počet dní slunečního osvitu v roce, z ostrova se stal vyhledávaný turistický cíl; jeho pláž Zlatý roh se pokládá za nejkrásnější na celém Jadranu. Jezdí zde několik pravidelných trajektových linek, 12km od pozemku.
Předností Brače jako střediska cestovního ruchu jsou především krásné pláže, hojnost středomořského rostlinstva v oblasti letovisek a hotelů, moderní hotely, apartmány, soukromé domky a vily. Ve větších střediscích pak nechybí nabídka možnosti sportovat (vodní sporty), a v letovisku Bol – výuka a provozování windsurfingu, jachtinku, potápění.
Pro ostatní informace volejte makléře.