Prodej slunného bytu 5+1, 168 m2 – Velké Přílepy

Adresa: Velké Přílepy, , Haškova
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 5+1 | 189 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: volejte makléři
Poznámka k ceně:

Přijďte si prohlédnout prostorný podkrovní byt se vstupem na vlastní zahradu, v klidné části obce Velké Přílepy. Pět obytných místností s kuchyní a zázemím zabírá celé jedno patro bytového domu, ve kterém jsou pouze tři byty. V domě není žádná společná chodba, každý z bytů má vlastní samostatný vchod.

Za hlavními dveřmi do bytu se nachází vstupní hala, ze které se po schodišti vchází do obytného patra. Napravo v hlavní chodbě je umístěna toaleta se sprchovým koutem. Na velkou kuchyň, která je kompletně vybavená moderními spotřebiči navazuje vzdušný obývací pokoj s dostatkem přirozeného světla. Současný stav vám umožňí instalovat posuvnou dělící stěnu a rozdělit tak společný prostor na dvě samostatné místnosti.
Příjemnou atmosféru bytu podtrhují dřevěné podlahy v obytných místnostech. Ve spodní vstupní chodbě a v místnostech s toaletou je keramický obklad. Vytápění bytu je zajištěno vlastním kotlem v kombinaci podlahového topení v hlavní obytné místnosti a vytápění radiátory v ostatních místnostech. Mimo hlavního společenského pokoje, kuchyně a velké koupelny s vanou, jsou v bytě čtyři další prostorné místnosti, které vám nabídnou spoustu místa pro každého člena rodiny. V centrální chodbě, ze které vstupujete do všech místností, pak naleznete dvě technické místnosti, využitelné jako skladovací prostory. Většina oken bytu je orientována jihovýchodním směrem, kterými proudí slunce po celý den. Z bytu je výhled na rybník a zeleň za domem, ale co  jistě oceníte, je vlastní předzahrádka, k užívání společných chvil s rodinou a přáteli.

K nemovitosti s nízkými provozními náklady patří také dvě vlastní parkovací místa, na což si rádi vzpomenete v momentě, kdy se budete vracet domů z nedaleké Prahy, kde jsou parkovací místa nedostatkovým zbožím. V obci najdete školky, školu, obchody, kavárny a v pražských Dejvicích jste 15 min jízdy autem. Tento krásný byt nabízí příjemné komfortní bydlení v klidném venkovském prostředí, přesto pouhých pár minut jízdy od ruchu hlavního města. Máte další dotazy? Neváhejte! Volejte!