Prodej bývalého statku v obci Debrno, Kralupy Nad Vltavou

Prodáno

Makléř:
Adresa: Dolany nad Vltavou, Hlavní
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Zemědělská usedlost | 350 m²
Stavba: Cihlová
Stav:
Cena: 9800000
Poznámka k ceně:

Při prohlídce této nemovitosti na Vás dýchne typicky venkovská atmosféra, pro kterou si můžete zajet necelých dvacet kilometrů z okraje Prahy nebo tři kilometry z Kralup Nad Vltavou. Zemědělská usedlost je umístěna v obci Debrno. Bývalý statek byl postaven v roce 1911, je rozsáhlý a poskytuje naprosté soukromí.
Část objektu prošla rekonstrukcí v roce 2004, ale i tak zůstal budoucímu majiteli prostor se stavebně realizovat dle svých záměrů a představ.
Variace obytných místností, dílen a přístavků poskytuje ohromný potenciál pro vytvoření impozantního rodinného sídla ve venkovském stylu, nebo pro vytvoření velkorysého zázemí pro kombinaci pohodlného vícegeneračního bydlení a vlastního podnikání, anebo také zcela mimořádnou investiční příležitost pro jakýkoliv jiný podnikatelský záměr.
Obytná přední část nabízí prostor o podlahové ploše cca 150 m2, následují přístavky a dílna. V zadní části dvora je umístěna novostavba rozměrné stodoly s podkrovím a s dílenskými prostory se zázemím o zastavěné ploše cca 200 m2, prostorný dvůr se zatravněnou částí a s vlastní studnou a to vše v jednom uzavřeném funkčním celku.
Usedlost je připojena k obecnímu vodovod ze studny v obci a veřejné elektrické síti, odpady jsou vyvedeny do septiku.
Hodnotu celé nemovitosti umocňuje prostředí, ve kterém je umístěna. Ulice na okraji obce, ze které se do dvora vjíždí hlavními vraty, přes silnici vidíte kapličku Debrno, Turský potok, který vede prakticky vedle sousední nemovitosti a lesík, jehož část se nachází i na zadní části již zmíněného pozemku o velikosti 1384 m2.
Dopravní dostupnost této lokality je výborná nejen autem, ale i MHD. Zastávka autobusu, jež je přímo proti vchodu do nemovitosti, vás za pár minut zaveze do Kralup Nad Vltavou, odkud lze využít vlakový spoj či opět MHD.
Kompletní občanská vybavenost je v nejbližším okolí.
Nevlastníme průkaz energetické náročnosti, proto uvádíme energetickou třídu G.
Majitel si vyhrazuje právo posoudit všechny nabídky individuálně.
Nemovitost je svým charakterem, potenciálem i lokalitou naprosto výjimečná, velmi doporučuji přesvědčit se o její kvalitě při osobní prohlídce.