Prodej, Byty 3+1/B, 76m2 + 1+1, 33m2 – Kamenný Přívoz

Prodáno

Makléř:
Adresa: Kamenný Přívoz, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+1 | 109 m²
Stavba: Smíšená
Stav: Velmi dobrý
Cena: 3 800 000 Kč
Poznámka k ceně:

Dovolujeme si Vám nabídnout krásný slunný byt 3+1 s balkónem o výměře 76 m2 v obci Kamenný Přívoz, která je známou rekreační oblastí. Obec Kamenný Přívoz se nachází 4 km jižně od Jílového u Prahy, kde je veškerá občanská vybavenost a 24 km od Prahy, kam se pohodlně dostanete vlakem nebo autobusem na metro Budějovická. Byt je v osobním vlastnictví, nachází se ve 2. NP v domě celkem o 5 bytových jednotkách. Prošel částečnou rekonstrukcí, na stěnách jsou sádrokartony, nová plastová okna, v koupelně i na WC nové obklady, rozvody elektřiny jsou v mědi, voda v plastu. Byt je nezařízen, pro nového majitele je tedy výhodou dokončení a vybavení podle vlastních představ a přání. Pro inspiraci nabízíme vizualizaci jednotlivých místností.
K bytu dále náleží prostory 1+1 o velikosti 34 m2, které se nacházejí pod bytem s vlastním vstupem z venku, kde lze vybudovat další bytovou jednotku případně propojit s bytem a tím získat mezonetový byt o velikosti 110 m2. Součástí prodeje jsou 2 parkovací stání.
Také dům je po částečné rekonstrukci – plastová okna, zateplení, revitalizace střechy. Konstrukce domu je smíšená – základy a přízemí je cihlové, od 2. nadzemního podlaží je zateplená dřevostavba. Za zmínku jistě stojí možnost vybudování krbu k existenci komínu a tím podstatně uspořit za teplo.

Lokalita je velmi příjemná na výlety, pro ty co milují cykloturistiku nebo houbaření v okolních lesích .