Prodej, Byty 2+kk, 62 m2 – Praha – Modřany

Makléř:
Adresa: Praha, Praha 12, Rorýsová
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+kk | 62 m²
Stavba: Skeletová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 8 600 000 Kč
Poznámka k ceně:

Dovoluji si nabídnout moderní byt s terasou a klimatizací, který je součástí nové rezidence Modřanka s parkem a dětským hřištěm ve vnitrobloku. Rezidenční čtvrť je velmi příjemným místem k bydlení v pohodlném dosahu centra, na trase budoucího metra D, s nádhernou přírodou a cyklostezkou u řeky Vltavy. Sklep a garážové stání jsou zahrnuty v ceně.

Plocha bytu ve 4. podlaží je rozdělena na obývací pokoj s nadstandartní kuchyní, ložnicí s walk in šatnou na míru, koupelnu a předsíň. Na terasu je vstup z obývacího pokoje i ložnice. Interiér bytu je navržen bytovým designerem.

Ke standardu patří plovoucí podlahy, velkoformátová keramická dlažba, dřevěná francouzská eurookna s izolačními skly, vstupní protipožární a bezpečnostní dveře, STA se zásuvkami v obou místnostech, centrální vytápění. Kuchyňská linka na míru je plně vybavena vestavnými spotřebiči a pracovní betonovou deskou. Kupní cena zahrnuje sklep a garážové stání, oboje přístupné výtahem. V domě je k dispozici kočárkárna. Dům je zabezpečen kamerami, vstupní dveře na čipy, dálkové ovládání garáže, návštěvnická parkovací stání, servis domu je zajištěn správcem.

V blízkosti je plná občanská vybavenost. Spojení s centrem je díky tramvajovým i vlakovým spojům rychlé a přímé, sportovci mohou až do centra dojet po pohodlné a bezpečné cyklostezce. Blízko je do velkých lesoparků i na golfové hřiště Hodkovičky.

Zájemci o prohlídku prosím kontaktujte makléře.