Prodej, Byty 2+kk, 37m2 – Praha – Hlubočepy

Prodáno

Makléř:
Adresa: Praha, Praha 5, Hlubočepská
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+kk | 37 m²
Stavba: Smíšená
Stav: Velmi dobrý
Cena: 4 270 000 Kč
Poznámka k ceně:

Dovolujeme si Vám nabídnout tichý byt pro milovníky oddychu a přírody o velikosti 2+kk (1+1), který se nachází v 1. nadzemním podlaží činžovního domu po kompletní rekonstrukci z roku 2007, v ulici Hlubočepská, ve vyhledávané lokalitě pražských Hlubočep.

Byt v osobním vlastnictví je orientován do velice klidného vnitrobloku, má jeden neprůchozí pokoj a obývací pokoj s kuchyní.

Činžovní dům, ve kterém je menší množství bytových jednotek, se nachází jen pár minut pěšky od Prokopského údolí, které patří k nejkrásnějším místům na území Prahy a je vyhledávaným místem pro sport i odpočinek.

Poloha bytu zaručuje ideální dopravní dostupnost pro všechny typy dopravy. Metro Smíchovské nádraží je vzdálené přibližně 10 minut cesty autem, 20 min MHD, přičemž zastávka je jen pár kroků od domu. Výbornou dopravní dostupnost taky zabezpečuje vlaková zastávka Praha-Hlubočepy, která se nachází pár metrů od domu, a díky které trvá cesta vlakem S6 PID na Smíchovské nádraží jen 4 minuty.

Oblíbená lokalita Hlubočepy je ideálním místem pro bydlení všech věkových generací. Právě díky dané lokalitě je nemovitost vhodná jak k vlastnímu využití, tak i jako výnosová nemovitost. V blízké budoucnosti zatraktivní tuto lokalitu rezidenční a administrativní projekt Smíchov City, kterého výstavba započala již v roce 2020.

Byt je možné financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme. Prohlídky budou možné již v průběhu měsíce června.

Pro bližší informace a aktuální fotografie kontaktujte, prosím správou, makléře. Těšíme se na Vaši návštěvu.