Prodej bytu 4+kk,112m2, zahrada 185m2, obec Velké Přílepy

Prodáno

Makléř:
Adresa: Velké Přílepy, , Sportovní
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 4+kk | 112 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Novostavba
Cena: 8 100 000 Kč
Poznámka k ceně: Znovu v prodeji

Nahlédněte virtuální prohlídkou do jedinečně řešeného bytu o dispozici 4+kk, 101.54 m2 rozdělených do dvou pater s velkorysou, plnohodnotnou zahradou obklopující celý byt o celkové velikosti 185m2, nacházející se v lokalitě Prahy – Západ, obec Velké Přílepy, ulice Sportovní. V této čtvrti se jedná o koncept samostatně stojících rodinných domů, kde jsou tři bytové jednotky, každá s vlastní zahradou postavených v roce 2017. Nutno je zde zmínit vynikající sousedské vztahy, kde lidé vytvořili úžasně přátelskou komunitu, kterou člověk ocení až v běžném provozu.
Hlavní doménou této nemovitosti je velkorysá zahrada obklopující byt, ze které je možný vstup jak z obývacího pokoje tak z ložnice (případně pokoje pro hosty). Druhé patro je přístupné z centrálního schodiště, kde naleznete centrální koupelnu s rohovou vanou a společnou toaletou. Dva velkorysé a světlé pokoje s výhledem do zahrady přičemž jeden z nich má balkon 2.8 m2.
Celý byt má podlahové vytápění, které zajišťuje plynový kotel BAXI, který zároveň ohřívá vodu do 40l zásobníku. Kanalizace, obecní vodovod je samozřejmostí. Odhadované měsíční náklady jsou cca 4.500,-Kč. Dá se říci, že kupujete rodinný dům se zahradou za nižší pořizovací cenu než-li klasický samostatně stojící dům. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.
Obec Velké Přílepy je vyhledávanou lokalitou pro klidné rodinné bydlení s komfortní dopravní dostupností do Prahy 6. BUS: 316 Vás doveze na metro A –Bořislavka.