Prodej bytu 3+kk/B, 70m2m Praha – Hloubětín

Prodáno

Makléř:
Adresa: Praha, Praha 14, Klánovická
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+kk | 70 m²
Stavba: Panelová
Stav: Po rekonstrukci
Cena: 7 390 000 Kč
Poznámka k ceně:

Prodej bytové jednotky s krásným výhledem do zeleně na rodinné domy, o dispozici 3+kk, výměře 64m2 s balkonem 4m2, nacházející se v ulici Klánovická s docházkovou vzdáleností na metro B – Hloubětín. Bytová jednotka je umístěna v 7. patře Jiho – Západní orientací v kompletně zrekonstruovaném panelovém domě. V současné době se neplánují v rámci domu žádné nákladné rekonstrukce či opravy. K dispozici jako vlastník bytu máte možnost využívat: kočárkárnu/kolárnu a v suterénu pak sušárnu prádelnu a dílnu.
Nemovitost poskytuje prostorné neprůchozí místnosti, dále ve vstupní chodbě naleznete vestavěnou skříň. V bytě je umístěna zařízená kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Z obývacího pokoje a balkónu se Vám naskytne krásný výhled, kde můžete pozorovat západy slunce. Na chodbě a v kuchyni je položena plovoucí podlaha, v ložnici a pokoji je položen koberec, v koupelně a toaletě je keramická dlažba.
Dům je vytápěn dálkově a veškeré náklady na provoz bytu jsou zúčtovatelné díky měřičům.
Lokalita je díky metru a tramvaji (i noční) velmi dobře dostupná do centra města (12 min na Florenc), i do okrajových částí. Parkovat lze v blízkosti domu bez modrých zón. Hloubětín je velmi klidná lokalita a nabízí veškerou občanskou vybavenost. Školy, školky, restaurace, pošta, obchody (hned u domu Penny, dále pak v docházkové vzdálenosti 10 min Lidl, Kaufland), lékárny, veterinární klinika. Od roku 2019 je zde nové volno časové centrum s kavárnou a zahradou, kde se konají kulturní i sportovní akce. U metra se nachází náměstí, které v současné době prochází rekonstrukcí (dokončení v tomto roce) a kde se budou konat farmářské trhy.
V blízkosti nalezneme možnosti pro relaxaci a sportovní vyžití – plavecký bazén hned u domu, cyklostezky, přírodní fitness stezka Rokytka propojující Hloubětín a Vysočany. Díky blízkosti Kejřova parku a Kyjského rybníku je zde příroda na dosah ruky.
Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který Vám pomůžeme zajistit. V případě Vašeho zájmu kontaktujte makléře.