Prodej bytu 3+kk 76,8 m2, terasa a garážové stání, Praha – Uhříněves

Prodáno

Makléř:
Adresa: Praha, Praha 22, Za Lípou
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+kk | 72 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Novostavba
Cena: 9 490 000 Kč
Poznámka k ceně:

Ve výhradním zastoupení nabízíme moderní, nadstandardně vybavený byt 3+kk s velkou terasou, vlastním garážovým stáním a sklepem v novostavbě bytového domu v Uhříněvsi.
Nemovitost je umístěna v 2. nadzemním podlaží čtyřpodlažního domu postaveného v roce 2018. Vnitřní plochu třípokojové bytové jednotky o rozloze 76,8 m2 doplňuje terasa 10,2 m2. Z centrálně umístěné chodby bytu se vstupuje do jednotlivých obytných místností, do koupelny, samostatné místnosti s toaletou a do technické místnosti. Zázemí bytu tvoří koupelna, toaleta a technická místnost, přičemž každá z místností má vlastní odvětrávání. Na terasu vybavenou nábytkem a markýzou je možné vstoupit nejen z hlavní obytné místnosti, ale i z ložnice. Západní orientace terasy zajišťuje oslunění bytu právě v době odpočinku po náročném pracovním dni.
Všechny doplňky bytu, svítidla, nábytkové vybavení i elektrospotřebiče, byly majiteli vybírány s důrazem na vysokou kvalitu, design, funkčnost a minimální energetickou náročnost. Výsledkem je velmi příjemná atmosféra bytu, která okouzlí každého návštěvníka. Jen namátkou zmíníme kompletně vybavenou moderní designovou kuchyňskou linku s ostrůvkem, ve kterém je zabudována sklokeramická indukční deska, kvalitní horkovzdušná trouba, myčka nádobí, odsavač par a kombinovaná lednice. Příjemným vybavením je i vinotéka pro milovníky vína.
Obývacímu pokoji dominuje velká sedací souprava z potahem z alcantary s úložným prostorem a další vybavení. Ložnice je vybavena King size postelí s nábytkovými doplňky a úložnými prostory. Třetí obytná místnost je nyní pokojem, který byl zařízen s cílem vytvořit praktický a útulný prostor pro děti.
V koupelně s kvalitními obklady a keramickou podlahou je prostorný sprchový kout se sprchou s dešťovými efektem a termostatickou hlavicí. Ani zde samozřejmě nechybí vhodně zvolený koupelnový nábytek. V technické místnosti je umístěna moderní pračka a sušička. Na podlaze bytu je položena laminátová plovoucí podlaha v odstínu přímořské borovice. Výčet veškerého vybavení je natolik rozsáhlý, že jej není možné uvést v tomto popisu, proto jej předáme jako samostatný soupis každému zájemci o prohlídku.
K bytové jednotce náleží vlastní sklep o velikosti 2 m2 a další prostor pro uložení kočárků či kol, který je sdílen pouze s majiteli jednoho dalšího bytu. Uhříněves je ideálním místem pro rodinu, která hledá klidné místo k bydlení s kvalitní a rychlou dostupností do centra Prahy do 20 minut. Právě tuto podmínku nabízená nemovitost splňuje. Po třech minutách chůze z bytu dojdete do krásné Obory v Uhříněvsi, sportovce bude zajímat krytá tenisová hala, k nákupům můžete využít nedalekou Billu nebo Penny Market, obchůdky, restaurace a kavárny. Zaujala vás naše nabídka? Zavolejte si o termín osobní prohlídky.