Prodej bytu 3+1 s třemi lodžiemi, Brodská, Příbram VIII

Adresa: Příbram, , Brodská
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+1 | 99 m²
Stavba: Panelová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 5 300 000 Kč
Poznámka k ceně:

Nabízíme vám ke koupi prostorný byt 3+1 v klidné části Příbrami o celkové užitné ploše 99 m2. Byt se nachází v 11. patře z třinácti nadzemních podlaží rekonstruovaného panelového domu s dvanácti nadzemními podlažími. Rekonstruovány byly rozvody odpadů, vody, byla vyměněna okna v domě, instalovaly se nové výtahy a byla zateplena fasáda domu. V domě jsou k dispozici 2 výtahy (nákladní a osobní), ale také místnost pro kola a kočárky v přízemí domu, která je přístupná pouze uživatelům. Nabízená rekonstruovaná bytová jednotka je v osobním vlastnictví, ale část bytů v domě stále spravuje družstvo, které obyvatelům bytů domu také nabízí za nízký poplatek dlouhodobý pronájem parkovacích míst na přilehlém vyhrazeném parkovišti družstva. Kdo možnosti nevyužije, najde veřejná parkovací místa na ulici před domem.

Každá ze tří obytných místností bytu má svoji vlastní lodžii orientovanou jihozápadním směrem, kuchyně má okno s výhledem na sever. Z ústřední chodby, s vestavěnou skříní napravo od vchodových dveří, jsou vstupní dveře do dvou obytných místností, kuchyně, koupelny a samostatné toalety. Z kuchyně se pak vchází do třetí z obytných místností. Stavební úpravou je tedy možné spojit kuchyni s třetím pokojem a změnit tak dispozici bytu na 3+kk. Dům je dálkově vytápěn z teplárny, ale bytová jednotka má navíc vlastní el. zásobník na teplou vodu.

Bytový dům je situován v oblíbené klidné části města, přitom s veškerou občanskou vybaveností v těsné blízkosti. Naleznete zde nejen nákupní centra, restaurace, školy, nemocnici, ale také lesopark a letní kino. U domu je zastávka autobusu, která vás odveze na vyhlášené poutní místo Svatou Horu, pouhých 6 min chůze je pak na zastávku přímé autobusové linky PID do Prahy, která odjíždí každých 30 min. Máte další dotazy? Pište, volejte!