Prodej bytu 2+kk, Praha 8 – Libeň

Prodáno

Makléř:
Adresa: Praha, Praha 8, U libeňského pivovaru
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+kk | 50 m²
Stavba: Smíšená
Stav: Novostavba
Cena: 6 500 000 Kč
Poznámka k ceně:

Nabízíme prodej loftového bytu 2+kk, který se nachází v Praze 8 – Libeň

Vybavená jednotka s užitnou plochou 50 m2, která se nachází ve 4. patře domu s výtahem, je součástí rezidence X-LOFT, která se honosí několika oceněními.

Ve spodním patře bytu se nachází obývací pokoj s výstupem na terasu a moderní koupelna se sprchovým koutem. V horním patře je ložnice. V ceně bytu je nadstandardní vybavení. Velkokapacitní zrcadlová skříň v chodbě a v ložnici, otevírání okna a venkovní rolety na dálkové ovládání, designová světla, kvalitní a vybavená kuchyňská linka nebo nábytek na míru. K bytu náleží dvě parkovací místa.

Důmyslně řešený dům z roku 2013 získal několik ocenění. Projekt klade důraz na ekonomické a ekologické parametry, které zásadně snižují náklady na provoz bytu. Bytová jednotka je vybavena trojskly, které výborně izolují hluk a zlepšují tepelnou pohodu v bytě. Solární kolektory šetří finanční prostředky obyvatel domu a snižují spotřebu plynu. V letním období mohou solární panely pokrýt až 100 % ohřevu teplé vody. V zimě je dohřátí zajištěno plynovým kotlem.

Hlavními přednostmi tohoto vzdušného bytu jsou jeho částečná soběstačnost ve formě solárních panelů, výhled do zeleně a výborná dopravní obslužnost a bezproblémové parkování.

Kompletní občanská vybavenost v blízkém okolí domu. Stanice metra Palmovka cca 4 minut pěšky, centrum do 10 min. metrem i autem.

Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře