Prodej bytu 2+kk/P s už. plochou 47 m2, OV, Praha 4 – Chodov

Makléř: Karel Hubáček
Adresa: Praha, Praha 11, Čenětická
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+kk | 47 m²
Stavba: Panelová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 6 216 450 Kč
Poznámka k ceně:

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji pěkný světlý byt v osobním vlastnictví v nově vznikajícím bytovém domě v Praze 4, v městské části Chodovec. Koncept této lokality je zaměřen pro aktivní a společenský život, ale i pro relaxaci po práci – společné prostory disponují plně vybavenou posilovnou, místností pro provozování skupinového cvičení – jóga, pilates, dále se zde nachází společenská místnost se stolním fotbálkem a velkoplošnou televizí. K oddychu slouží pochozí střešní terasa s příjemným posezením, ze které je neodolatelný výhled na celou Prahu. Dům také disponuje velkým otevřeným vestibulem s recepcí. Jedná se o revitalizovaný dům s výtahem s rekonstrukcí jednotlivých bytových jednotek.
Byt s dispozicí 2+kk má výměru 46 m2 ve 3. nadzemním podlaží a sklepem s výměrou 1,1 m2. K bytu náleží parkovací místo na pozemku pod uzavřením. Byt je ve standardu „Fit out“ a vybaven je dle projektu – podlahová krytina – přírodní dub, obklady a dlažba, sprchový kout, sanita, baterie. Pozemek patřící k tomuto objektu je pod uzavřením, kde vnitroblok je rozdělen na část sloužící k parkování vozů a motocyklů a část oddychovou – zeleň, lavičky, hřiště, ohniště, zázemí sloužící ke grilování.
V docházkové vzdálenosti od domu je základní občanská vybavenost, základní školy, školky, restaurace, sportoviště včetně kryté tenisové haly, sportoviště SBC, kde se nachází posilovna, bowlingové dráhy, squash a saunový svět. Autobusová zastávka je vzdálená 200 m od domu, se 2 zastávkami k trase metra C, zastávka Chodov, kde najdete jedno z největších obchodních center v Praze OC Westfiedl Chodov. Doporučujeme prohlídku a proto neváhejte kontaktovat makléře.