Prodej bytu 2+kk /GS,B, 57m2, Smíchov

Prodáno

Makléř:
Adresa: Praha, Praha 5, Tomkova
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+kk | 57 m²
Stavba: Skeletová
Stav: Novostavba
Cena: 8 100 000 Kč
Poznámka k ceně:

Prodej bytové jednotky v ulici Tomkova 4, kombinující přírodu za domem (park Mrázovka s krásným výhledem na pulzující Anděl) a docházkovou vzdálenost 973m cca 5min. chůze na metro B – Anděl, kde najdete vše co potřebujete. Zároveň tímto bytem kupujete rostoucí význam této lokality a její zvyšující se komfort bydlení.
Bytová jednotka o dispozici 2+kk s balkónem směřující do vnitrobloku, garážovým stání a sklepem 3m2. Celková užitná plocha bytu činí 57 m2 (obytná 55m2), umístěná ve 3. podlaží novostavby z roku 2000. Okna jsou orientována do vnitrobloku s jihovýchodní orientací, kdy s klidem můžete spát s otevřeným oknem.
Při vstupu do bytu zde naleznete maximální využití předsíně s na míru řešenou vestavěnou skříní a samostatnými vstupy do koupelny s toaletou. Velkoryse řešený a maximálně prosklený obývací pokoj, který má společně s ložnicí přístup na balkón. Kuchyňská linka, jež je kompletně zařízená je rovněž citlivě oddělena lehkou příčkou, která též plní funkci oddělení prostoru od předsíně. Ložnice jako taková disponuje opět vestavěnými skříněmi téměř po celé délce stěny, stejně jako v obývacím pokoji je jsou zde okna po celé délce místnosti, díky tomu tak celkově byt působí velmi světlým a příjemným dojmem.
S bytovou jednotkou kupujete sklep umístění v -1. Podlaží a garážové stání umístěné v -2.podlaží. V domě jsou měsíční náklady na provoz bytu ve výši: 3.766,-Kč/ měsíc z čehož je fond oprav: 516Kč/měsíc, zbývající poplatky jsou zúčtovatelné. Měsíční poplatek za garážové stání a jeho údržbu činí: 639,-Kč/měsíc.
Financování hypotečním úvěrem je možné pro úvěrující banku o to ideálnější neboť nemovitost je bez právních omezení (hypotéka). Těším se na Vás při možnosti ukázat přednosti této nemovitosti.