Prodej bytu 1+kk, GS,Balkon, Praha – Smíchov

Prodáno

Makléř:
Adresa: Praha, Praha 5, Tomkova
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 1+kk | 40 m²
Stavba: Skeletová
Stav: Novostavba
Cena: 6 240 000 Kč
Poznámka k ceně:

Prodej bytové jednotky jejíž kombinace balkonu, garážového stání a rozvíjeící se lokalitě je unikátem přicházející na trh. Nabídka v ulici Tomkova 2, kombinuje přírodu za domem (park Mrázovka s krásným výhledem na pulzující Anděl) a docházkovou vzdálenosti cca 5min. chůze na metro B – Anděl, kde najdete vše co potřebujete. Zároveň tímto bytem kupujete rostoucí význam, hodnotu nejen této lokality ale i zvyšující se hodnotu bydlení.

Bytová jednotka o dispozici 1+kk s balkónem 3m2 směřující na západní stranu do slepé ulice Tomkova. Celková užitná plocha bytu činí 40 m2 (obytná 37m2), umístěná ve 2. podlaží s výtahem novostavby z roku 2000.

Při vstupu do bytu naleznete předsíň s přímým vstupem do rekonstruované koupelny a toalety, rekonstrukce proběhla v roce 2020. Dále jsou zde dveře do pokoje velkorysé velikosti o rozměrech 5 x 5 m. Zde se bytové designerce podařilo splnit všechna očekávání a požadavky klienta. Je zde dostatečný relaxační prostor, který zabezbečují dvě velké pohovky, jídelní kout až pro čtyři osoby a pracovní kout s psacím stolem. Pokoj disponuje množstvím úložného prostoru, včetně třímetrové šatní skříně. Funkci ložnice plní již zmíněné pohovky, které jsou svou kvalitou určené pro každodenní spaní a obě mají i funkci rozložení pro dvě osoby. Na obývací pokoj navazuje kuchyňský kout 2,5 x 2 m, který je možné oddělit posuvnými dveřmi.

Kuchyňská linka byla v loňské roce vybavena novými spotřebiči v nerezu, sporákem AEG s indukční deskou, lednici s mrazákem Liebherr a do dřezové skříňky se podařilo umístit menší myčku na nádobí. Kuchyň tak svým vybavením splňuje požadavkyi pro náročné. Velká okna a dveře na balkón mají výhled do zeleně a přímo vybízí, vzhledem k tichému místu, k posezení
a relaxaci.

S bytovou jednotkou kupujete sklep umístění v -2. podlaží a garážové stání umístěné v -1.podlaží. V domě jsou měsíční náklady na provoz bytu činí pouze: 1,695,-Kč/ měsíc z čehož je fond oprav: 357Kč/měsíc + Poplatky za garážové stání a sklep činí: 764,-Kč/měsíc.

Vybavení bytu může zůstat a tak je byt připraven k okamžitému využití, popřípadě je zde možnost využít ho k pronájmu a vzhledem k vyhledávané lokalitě najít obratem nájemníka, který si byt převezme současně při předání bytu. Budete mít tak zajištěný okamžitý příjem z nájmu.

Financování hypotečním úvěrem je možné pro úvěrující banku a je o to ideálnější neboť nemovitost je bez právních omezení (hypotéka). Těším se na Vás při možnosti ukázat přednosti této nemovitosti.