Prodej bytu 1+kk, 33,7 m2 – Praha 10 – Vršovice

Prodáno

Makléř: Martin Schuster
Adresa: Praha, Praha 10, Sportovní
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 1+kk | 34 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 4 850 000 Kč
Poznámka k ceně:

Nabízíme k prodeji krásný byt 1+KK v oblíbené části Prahy 10, konkrétně ve čtvrti Vršovice. Tento byt se nachází ve 4. NP domu a prošel nedávnou kompletní rekonstrukcí, čímž nabízí moderní a stylové bydlení.
Jednou z mnoha výhod tohoto bytu je jeho skvělá poloha pro fanoušky fotbalového klubu Bohemians, jelikož nabízí výhled přímo na fotbalové hřiště. Tento fakt oceníte zejména při domácích zápasech, kdy budete mít unikátní možnost sledovat dění na hřišti přímo z pohodlí svého bytu.

Byt je vhodný jak pro vlastní bydlení, tak i jako investice. Díky jeho atraktivní poloze a moderním interiérovým prvkům lze očekávat atraktivní nájemní výtěžnost. Tento byt je plně vybavený, což znamená, že se můžete přistěhovat pouze s osobními věcmi a začít užívat nový domov.

V interiéru bytu se nachází moderní kuchyňský kout vybavený veškerými potřebnými spotřebiči. Sprchový kout zajišťuje komfortní a rychlé osvěžení. Byt je také vybaven WiFi připojením a internetem, což usnadňuje práci z domova a zajišťuje pohodlné surfování po internetu. K dispozici je také televize, abyste si mohli vychutnat oblíbené pořady a filmy.

Další výhodou tohoto bytu je možnost grilování na dvorku. V letních měsících si můžete vytvořit skvělou atmosféru a strávit příjemné chvíle s rodinou a přáteli při grilování a relaxaci na čerstvém vzduchu.

Celkově lze tedy říci, že tento byt nabízí skvělé a moderní bydlení v atraktivní lokalitě Prahy 10.