Prodej bytu 3+1/L Praha 8 Střížkov

Prodáno

Makléř: Karel Hubáček
Adresa: Praha, Praha 8, Černého
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 3+1 | 68 m²
Stavba: Panelová
Stav: Po rekonstrukci
Cena: 5 300 000 Kč
Poznámka k ceně:

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout byt o velikosti 3+1/L v osobním vlastnictví v lokalitě Praha 8 Střížkov, v ulici Černého. Byt se nachází ve třetím patře panelového domu v původním stavu. V roce 2019 oprava střechy, zateplení a interiér domu. Samotný byt je v původním stavu vhodný pro úpravu dle vlastních představ.
Předností bytu je jeho poloha a vybavenost v okolí. Dvě minuty chůze od domu je škola, školka a dětské hřiště. Díky tomu je možné bez přecházení silnice dojít do školy i na hřiště za kamarády. V okolí domu je mnoho zeleně, odpočinkových zón i dětských hřišť.
Ten kdo má rád klid, ocení prosklenou lodžii s volným výhledem do zeleně a také to, že se jedná o klidný a čistý dům. Na patře jsou pouze tři byty.
V blízkém okolí je Kaufland (cca 200 m od domu), OC Ládví, Billa, Pošta a další služby. Parkování je možné přímo před domem s příslušným místním povolením, případně v blízkém okolí.
Bydlení v této lokalitě nabízí dobré spojení do centra Prahy 25 do 25min. Autobusová zastávka je pět minut od domu, na metro Střížkov je to jedna zastávka autobusem.
Rádi Vám poskytneme více informací.
Domluvte si prohlídku ještě dnes a přijďte se sami přesvědčit o kvalitách této lokality. Třeba je právě toto Váš nový domov. Budeme se na Vás těšit.