Prodej átriového rodinného domu 4+1 se zahradou v japonském stylu, Tehov u Říčan

Adresa: Tehov, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 208 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Novostavba
Cena: info v RK
Poznámka k ceně:

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji átriový luxusní zděný dům se vzrostlou zahradou založenou v japonském stylu se nachází na jihovýchodním okraji obce Tehov. Rodinný dům o jednom podlaží o velikosti 208 m2 a dispozici 4+1 umožňující ve svých třech podlahových úrovní bezbariérový vstup na zahradu z každé místnosti, leží na pozemku 1.163 m2.
Předností domu je velkoryse řešený zastřešený prostor předzahrady s dálkově ovládanou širokou bránou pro vjezd autem a
reprezentativní vstup do domu pro pěší. Bezúdržbová titanzinková střecha včetně podhledů má značné přesahy interiéru půdorysu a díky tomu vytváří prostorné kryté stání pro dva vozy a další skladové prostory, na druhé straně domu pak krytou terasu u kuchyně, zastavěná plocha domu je tak o téměř 100 m2 větší (303 m2) než jeho užitná.

Dominantou domu je velká vstupní hala spojená se vzdušným a světlým společenským prostorem s prosklenou jihozápadní stěnou a krásnými výhledy do zahrady. 4,5 m výška stropu, velkoformátové skleněné posuvné stěny s dřevěnými rámy, luxusní krb značky BODART & GONAY vytváří z obývacího pokoje opravdové srdce domu. Ve spodní části je pak hlavní ložnice s privátní šatnou a koupelnou, další dvě ložnice, druhá společná koupelna. Obě ložnice mají přímý vstup do atriové části zahrady. V severní části domu je pak druhý vstup do domu z prostoru krytého parkingu, technická část domu s prádelnou a spíží a plně vybavená kuchyň v dubovém masivu s žulovým topem se vstupem na zastřešenou terasu a opět vstup do zahrady. V případě potřeby lze tuto terasu snadno přeměnit na další pokoj, zateplená střecha, podhled i stěny hotovy.

Dům byl nově postaven v roce 2009 a je ve velmi dobrém takřka nepoužívaném stavu, vyniká použitím vysoké kvality stavebních materiálů a byl během výstavby dozorován přímo majitelem, který v managmentu staveb podniká. Šatny, vestavěné skříně a veškeré dřevěné prvky v domě jsou z dubu včetně všech kazetových dveří. Vytápění v celém domě je zajištěno podlahovým vytápěním a plynovým kotlem BUDERUS, v každé místnosti jsou dále instalovány klimatizační jednotky SINCLAIR, které jsou napojené na tepelné čerpadlo. V případě potřeby je rovněž možné dům vytápět dřevem díky krbu BODART & GONAY, který lze také používat i jako otevřené ohniště. Z technického vybavení k domu náleží alarm, elektrická brána, automatické zavlažování, příprava na kamerový systém. Velkým benefitem nemovitosti je vzrostlá parkově upravená zahrada, která poskytuje maximální soukromí. V obci Tehov je veškerá základní občanská vybavenost, kompletní zázemí je pak možné najít ve 4,5 km vzdálených Říčanech. Výhodou je bezproblémová dostupnost dálnice D1 a základní napojení na vše potřebné.

Doporučujeme osobní prohlídku, nemovitost díky svému charakteru, atriovému stylu a vzrostlé zahradě má své nezaměnitelné kouzlo.