PRODÁNO !! Prodej vily 8+1 , užitná plocha 272 m2 , Písek

Prodáno

Makléř:
Adresa: Písek, , Jaromíra Malého
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Vila | 272 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Dobrý
Cena: info v RK
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu

PRODÁNO !! Dovolujeme si vám exkluzivně nabídnout nadčasovou vilu o velikosti 8+1/2G se zděným bazénem na pozemku 799 m2 v nejlepší vilové čtvrti v jihočeském městě Písek. Z této okouzlující vily z roku 1984, ze které doslova dýchá láska ke dřevu a kameni, je výhled do širokého okolí. Z velké části se na výstavbě podílela původní majitelka, která je skvělou architektkou a do vily kromě svého uměleckého talentu, vložila i kus svého srdce. Vnitřní dispozice vily je rozdělena do třech pater.
V přízemí naleznete prostornou chodbu s pískovcovou zdí a prosklenou stěnou z leptaného skla. Samozřejmě nechybí šatna, která je průchozí do kuchyně, kde naleznete ručně vyráběnou dřevěnou kuchyňskou linku, dále pokračujete do jídelny, ze které je pěkný výhled do krajiny. Mezi jídelnou a obývacím pokojem jsou masivní dřevěné zatahovací dveře, které jsou zdobené originální plastikou z přírodních materiálů. Z obývacího pokoje, kde nechybí krb na dřevo, můžete vejít na terasu, ze které máte krásný výhled do okolí a na udržovanou zahradu.
Po dřevěných schodech se dostanete do 1.patra, kde naleznete 4 pokoje – ložnici, dětský pokoj, pokoj pro hosty a knihovnu. Všechny pokoje mají masivní zatahovací dveře a ručně drhané lustry. V patře také nechybí koupelna s toaletou. V suterénu domu se nachází dvougaráž, dílna, toaleta, spíž, technická místnost a další obývací nebo případně relaxační prostor, ze kterého se dostanete na udržovanou zahradu. Zahrada, kde naleznete mnoho okrasných stromků a keřů, je orientovaná na jihozápad. Nachází se zde zahradní domek s udírnou a další dílna. Nové majitele jistě také potěší zděný bazén (1,5 m hloubka), kamenný krb a jezírko.
Lokalita přímo oplývá klidem, ale zároveň zde naleznete kompletní občanskou vybavenost. Tato vila není jen nemovitostí – je to místo, kde začínáte novou kapitolu svého života. Přijďte a staňte se součástí této historie, užijte si jedinečný pocit domova a zažijte něco opravdu výjimečného.