Novostavba rodinného domu, 5+kk/G,T, 227m2, Praha 13, Stodůlky

Makléř: Jaroslav Kareš
Adresa: Praha, , U kašny
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 227 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Projekt
Cena: 23 990 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena za výstavbu na klíč

Sháníte rodinný dům v Praze? Chcete zůstat v hlavním městě, ale zároveň hledáte klid, soukromí a třeba i trochu toho pocitu vesnického bydlení?
K prodeji nabízíme stavební parcelu o velikosti 381 m2 s projektem, aktuálním rozpočtem a již vydaným a platným stavebním povolením, na které vám zajistíme výstavbu domu na klíč, v termínu 12-14 měsíců.
Projektovaný rodinný dům má dispozici 5+kk, 227m2 užitné plochy, terasy, dvojgaráž, šatnu i dílnu. Pozemek, dle územního plánu určený ke stavbě rodinného domu, se nachází v katastrálním území Stodůlky v Praze 13, konkrétně v místě nazývaném Staré Stodůlky, jež je vyhlášené vesnickou památkovou rezervací a je taktéž součástí uceleného historického jádra obce Stodůlky. Svažitý pozemek s výhledem na místní kostel sv. Jakuba Staršího, navazuje z jedné části na původní zástavbu zemědělské usedlosti, dnes již solitérních rodinných domů a zároveň svou další částí sousedí s místním parkem a zelení. Jedná se o místo na konci slepé ulice, tudíž kolem pozemku vede chodník pouze pro pěší. Projekt samozřejmě i povolení vjezdu pro majitele objektu. Dům počítá s napojením na veškeré obecní inženýrské sítě vyjma plynu, který však lze individuálně bez problému dořešit.
Lokalita a umístění pozemku je bezesporu tou největší devizou této nabídky a uspokojí i náročného klienta.
Veškerou dokumentaci dodáme na vyžádání k náhledu.
Pro bližší informace kontaktujte, prosím, makléře.