Chata k prodeji 57 m2

Makléř:
Adresa: Dolní Zálezly, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Chata | 57 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 3 290 000 Kč
Poznámka k ceně:

Nabízíme k prodeji chalupu v malebné vesničce Dolní Zálezly, která se nachází v srdci České Středohoří . Chalupa je situována na klidném místě u lesa, ale zároveň je v blízkosti všech potřebných služeb.

Chalupa je třípodlažní, má obytnou plochu 57 m2 a je dispozičně řešena takto:

Horní patro je ložnice – stropy a zkosené boky jsou obloženy palubkami. Do ložnice se vchází po dřevěných schodech z kuchyně. Druhé patro je kuchyň a oddělené WC s umyvadlem – oba stropy jsou obloženy palubkami. Spodní patro, do kterého se vchází z druhé strany chaty, je dveřmi oddělená koupelna se sprchovým koutem a malý pokoj pro návštěvy a malá místnost pro uskladnění ovoce, zeleniny a dalších zásob.
Celá chata prošla minulý rok rekonstrukcí – je kompletně zateplena, nová fasáda, nová plastová okna, nové vnitřní omítky, nová elektrika, nová střecha (hliníková) včetně podbití (plechové), nový komín, nový rozvod vody, nově dlážděné schody a terasy.
Na chatu navazuje dílna, která je též zateplená, včetně výměny okna. Nad vchody do chaty jsou udělány nové přístřešky, ze kterých je stažena dešťová voda do dvou 1000 litrových nádrží pro zalívání zahrady. Voda v chatě je ze sezonního vodovodního řádu s možností si zařídit trvalé připojení na vodovodní řád.
Odpadní voda je stažena do jímky.
V horní části zahrady je altán a konstrukce pro zavěšení houpaček.
Zahrada je o velikosti 674 m2 s ovocnými stromy (višeň, třešeň, jabloň, hrušeň, meruňka, broskev) a keři (borůvky, rybíz, angrešt, maliny) a dvěma velkými skalkami kytek. Na zahradě je postavená ještě kůlna na zahradní nářadí o velikosti 4x3xm a skleník.
V rohu zahrady je instalován hnojník a 4 ks kompostérů

Výhody:

Krásná lokalita v srdci Českého Středohoří
Klidné místo u lesa
Přístup k veškerým službám
Dobrá dostupnost do Prahy
Vhodné pro rekreaci i trvalé bydlení
Možnosti:

Ideální pro rodinu s dětmi
Příležitost pro vlastní realizaci
Přírodní krásy Českého Švýcarska přímo před domem

Prohlídka chalupy je možná po dohodě.