Byt 1+1, 44m2, OV, Praha 7, Holešovice, Osadní ul.

Makléř: Jaroslav Kareš
Adresa: Praha, Praha 7, Osadní
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 1+1 | 44 m²
Stavba: Smíšená
Stav: Velmi dobrý
Cena: 5 580 000 Kč
Poznámka k ceně:

Holešovice, různorodá čtvrť hlavního města, která se rozkládá mezi levým břehem Vltavy a letenským kopcem, dnes patří k nejzajímavějším pražským lokalitám. Množství původních industriálních staveb již neslouží svému účelu, ale řada z nich byla zrekonstruována a našla druhý život jako byty, kancelářské komplexy, ateliéry mladých umělců, designérů a architektů či kulturní instituce.
A právě zde, v těsné blízkosti Ortenova náměstí, v ulici Osadní, nabízíme byt s dispozicí 1+1 a velikostí 44 m2, který se nachází na druhém nadzemním podlaží pětipatrového domu s výtahem. Dům z 30. let 20. století postavený ve funkcionalistickém stylu, je po celkové revitalizaci s novou fasádou a zateplením, s novými okny, novými rozvody z roku 2023 a novým výtahem a zasklenou pavlačí.
Samotný byt je v tuto chvíli velice šikovně maximálně prostorově využit a nabízí dva samostatné pokoje a obývací pokoj s kuchyňským koutem. K tomu je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a oddělená toaleta. K bytu dále náleží sklep.
Vzhledem ke své strategické poloze v pěší vzdálenosti na kompletní MHD včetně metra „C,“ v blízkosti menších či větších obchodů, spousty restaurací, galerií, ale i městských institucí, je nabízená nemovitost ideální, jako investiční byt na pronájem, stejně tak ale uspokojí každého, kdo má rád tep velkoměsta.
Pro bližší informace kontaktujte, prosím, makléře.