Apartmán 2+kk/T,PS, 50m2, Živohošť, Křečovice, okr. Benešov

Makléř: Jaroslav Kareš
Adresa: Křečovice, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Byty
Nemovitost: 2+kk | 50 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Novostavba
Cena: 3 250 000 Kč
Poznámka k ceně:

Nová Živohošť a Slapská Přehrada.
Neodmyslitelné spojení, které již desítky let vyhledávají všichni, kdo mají rádi vodu, koupání, slunce, písečné pláže, aktivní odpočinek, ale třeba i jen krásnou přírodu, relax, houbaření…
V 50. letech minulého století, došlo zatopením vesnice Živohošť ke vzniku Slapské přehradní nádrže a oba břehy se staly vyhledávaným místem pro výstavby chat a rekreačních objektů. Dodnes je Nová Živohošť atraktivní a dynamicky se rozvíjející lokalitou pro zejména letní dovolené a s tím spojené aktivity. Moderní podoba tak dnes nabízí mariny a kotviště pro soukromé lodě a plavidla, veškeré vodní sporty (vodní lyžování, jet ski, windsurfing, jachtaření, potápění, paddleboarding…atd.), cyklovýlety nebo i nedaleká golfová hřiště. K tomu zde naleznete spoustu tradičních, ale i nově vzniklých restaurací či hospůdek.
No a toto všechno můžete zažívat z pohodlí svého vlastního apartmánu v těsné blízkosti vody a již zmíněné mariny.
Zařízený apartmán s dispozicí 2+kk a velikostí 40m2, terasou 10m2 a vlastním parkovacím stáním, je součástí komorního objektu se třemi byty a společnou zahradou o velikosti 1100m2, kde budete mít třetinový podíl a je zde již započatý potenciál pro vybudování dalšího apartmánu, který tak pro vás může být zajímavou investicí.
Ke všem třem apartmánům je k dispozici prostorná zděná kůlna, na zahradní a sezónní věci.
Apartmány jsou napojeny na obecní vodu, el. a vybudována je zcela nová čistička odpadních vod. Každý má také svůj vlastní elektrokotel.
Chcete-li být za necelou hodinu z Prahy ve svém vlastním letním bytě, neváhejte si domluvit prohlídku nebo se třeba jen doptat na další informace. Letošní léto už můžete prožít u vody.