Rodinný dům 6+kk/T,B,G/ 320m2, Praha-západ, Psáry

Makléř: Jaroslav Kareš
Adresa: Psáry, , Do Polí
Typ nabídky: Pronájem
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 320 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 55 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně: + zálohy na vodu 2.000,- a el. a plyn (cca. 24MWh/rok) na nájemce.

Nabízíme k pronájmu rodinný dům s dispozicí 6+1, čtyřmi koupelnami a užitnou plochou 320 m2. Dům, který vyniká velmi kvalitním zpracováním a vysokým standardem vybavení, se nachází v atraktivní, velmi klidné lokalitě Praha-západ, obec Psáry. Třípodlažnímu domu s promyšleně řešenou dispozicí, dominuje velkorysý obývací pokoj s krbem, který disponuje horkovzdušnými rozvody pro možnost částečného vytápění. Dále navazuje jídelna a kuchyně. Z jídelny se prochází ven na zastřešenou terasu s venkovním posezením. Jednotlivá patra propojuje přiznané páteřní schodiště domu. Ze dvou ložnic v podkroví se vychází na balkón.
Kuchyně je vybavena vestavnou lednicí, vestavnou myčkou, horkovzdušnou troubou a digestoří.

Pozemek o velikosti 1091 m2 se založenou zahradou a vzrostlými stromy a keři má automatický zavlažovací systém s vlastní studnou.
Atypická zahrada se skálou je po svém obvodu osázena vzrostlými stromy a keři a poskytuje tak příjemné soukromí pro relaxaci a odpočinek. V rohu pozemku je přístřešek na dřevo a nářadí.
Samotný dům, který byl kolaudován v roce 2011, pak nabízí dokonale řešené a prostorné technické zázemí a spoustu úložného prostoru prakticky v každém z podlaží domu (komory, vestavné skříně na míru).
Součástí domu je dvojgaráž, ze které je do domu přímý vstup.
Po celém domě jsou vedeny rozvody centrálního vysavače pro snadný úklid.
Hlavní devizou tohoto domu je jistě lokalita v prostředí krásné kopcovité krajiny a místo obklopené lesy. V Psárech je vystavěna zcela nová a moderní základní škola a na výběr je několik českých i cizojazyčných školek, obchody s potravinami, pekárna, restaurace a hospůdky, tenisové kurty, fotbalové hřiště, dětská hřiště. To vše jen 8km od hranice Prahy. Dokonalé bydlení s příjemným dosahem centra. Volné od 1.4.2023. Pro bližší informace kontaktujte, prosím, makléře.