Rodinný dům, 5+kk/G,B,T, 215m2, Roztoky, Praha-západ

Makléř: Jaroslav Kareš
Adresa: Roztoky, , Železná
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 215 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Novostavba
Cena: 16 850 000 Kč
Poznámka k ceně:

Roztoky u Prahy vždy patřily k atraktivním lokalitám, ať už k rekreaci v dobách dřívějších tak i k příjemnému trvalému bydlení v časech současných. Leží na levém břehu Vltavy, severně od Prahy, avšak stále pouhých pár minut autem či MHD z Dejvic. Mohou nabídnout jak dokonalou občanskou vybavenost a infrastrukturu, tak stále zejména bydlení v těsné blízkosti přírody a zeleně.
Zvláště pak jejich místní část Žalov, kde se nachází projekt Zahrady Roztoky a kde Vám exkluzivně nabízíme řadový rodinný dům s dispozicí 5+kk, vlastní prostornou garáží a dalším venkovním stáním, zahradou a terasou. Dvoupodlažní dům kolaudovaný v roce 2018 v rámci III. etapy, má obytnou plochu 160m2 a stojí na pozemku o velikosti 257m2.
Při jeho výstavbě současní majitelé zadávali několik klientských změn, ať už v podobě atraktivity dispozice domu či v zařízení nadstandardními materiály a vybavením. To se dotklo také sanity v koupelnách, které jsou v domě tři a je tak možné jej pohodlně využívat třeba i jako vícegenerační bydlení. Dále je k dispozici prostorná moderní kuchyňská linka, která tvoří přirozenou dominantu obývacího pokoje v přízemí domu, kde ještě najdeme koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, přímý vstup do garáže s technickým zázemím domu a vstup na terasu s jihovýchodně orientovanou zahradou. I. patro pak nabídne čtyři pokoje s vlastními vchody, dvě koupelny s toaletou a vstup na balkon.
Dům je vystavěn v energetické náročnosti třídy B.
Roztocký háj, ústí Únětického potoka, přívoz přes Vltavu nebo vlaková zastávka v dolní části Roztok jen dokreslují malebnost tohoto místa. Rychlé spojení na letiště Václava Havla, cizojazyčné školy a školky v okolí a již zmíněná blízkost Dejvic, pak zase doplní potřeby dnešní moderní doby.
Pro bližší informace a zaslání virtuální prohlídky, kontaktujte, prosím, makléře.