Rodinný dům, 197m2, Radovesice, okr. Litoměřice

Makléř: Jaroslav Kareš
Adresa: Radovesice, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 195 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 5 850 000 Kč
Poznámka k ceně:

Je něco romantičtějšího než mít řeku „za domem“ ? Ráno nebo v podvečer hodit ručník přes rameno a jen tak v plavkách ujít pár kroků a být u vody ? V tomto případě konkrétně u řeky Ohře, která protéká malebnou obcí Radovesice, v okresu Litoměřice. A právě zde nabízíme k prodeji rodinný dům, který Vám přesně toto poskytne. A co víc, poskytne Vám jak úžasné místo k rekreaci, tak i k plnohodnotnému trvalému bydlení. Cesta na okraj Prahy, konkrétně do Letňan, trvá zhruba 35min.
Původní jednopodlažní dům byl v roce 2002 kompletně nově vystavěn s novou taškovou/sedlovou střechou a při té příležitosti vzniklo další patro a přístavek. V roce 2017 pak probíhá rekonstrukce přízemí včetně nové hydroizolace okolo celého domu, nové fasády a oken. Ten má nyní dispozici 5+kk s užitnou plochou cca 195m2. V přízemí domu je obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, koupelna se sprchovým koutem a bidetem, hlavní ložnice a technické a úložné prostory. V patře pak pracovna, šatna a dva samostatné pokoje. Již zmíněný přístavek je v současnosti úžasnou společenskou místností, kde najdete kulečníkový stůl a zároveň zapomenete na běžné starosti, případně je utopíte s přáteli na dně sklenky s dobrým vínem. O to se ostatně může postarat i zahradní altán, který je společně s bazénem přirozenou dominantou příjemně velké zahrady s dostatkem soukromí. Samozřejmostí je prostorná samostatně stojící kůlna s dílnou, kde je dostatek úložných prostor. Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě, včetně plynu, který tak zajišťuje vytápění. Na pozemku lze pohodlně parkovat minimálně dva vozy, přičemž jedno místo zajištuje k tomu určená pergola.
Samotné Radovesice jsou vyhlášeny svou ekonomickou zajištěností, několikrát byly vyhlášeny obcí roku a každoročně se zde konají zajímavé kulturní akce jak pro děti, tak i pro dospělé.
Již toto léto můžete prožít ve svém domě…na své zahradě…u bazénu…u řeky.
Pro bližší informace kontaktujte, prosím, makléře.