PRODÁNO!! Vícegenerační dům se 3mi bytovými jednotkami, už. plocha 199 m2, pozemek 542m2 Jablonec nad Nisou

Prodáno

Makléř: Karel Hubáček
Adresa: Jablonec nad Nisou, , Pobřežní
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 199 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Dobrý
Cena: info v RK
Poznámka k ceně:

PRODÁNO!!Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji vícegenerační rodinný dům se zahradou a garáží v Jablonci nad Nisou, část obce Mšeno, v zástavbě rodinných vilek. Pozemek o celkové výměře 542 m2 je mírně svažitý s okrasnými keři a vzrostlými stromy. Nachází se zde samostatný zahradní domek o výměře 20m2. Dům je plně podsklepen, zde se nachází dílna, prádelna, sklad, dále dům disponuje dvěma bytovými jednotkami o velikosti 2+1 (56m2 a 60m2) a garsoniérou v obytném podkroví (20m2 + předsíň 4m2) se samostatnými vstupy z centrální chodby v domě. Vytápění zajišťuje ústředního topení napojené na kotel na tuhá paliva, teplá voda je zajištěna el. bojlerem. Dům je v udržovaném stavu, ale vhodný k rekonstrukci a úpravám dle vlastních představ budoucího majitele.
V dosahu je veškerá občanská vybavenost – supermarket Kaufland, Albert, hobby-market OBI, Lékárna Benu, lékař dětský, praktický lékař pro dospělé, dvě základní školy, dvě mateřské školky, několik dětských hřišť.
V okolí několik restaurací a pensionů. V docházkové vzdálenosti od domu je přírodní nádrž Mšeno s pískovou pláží. V dojezdové vzdálenosti se nachází Tanvaldský Špičák – vyhledávaný jak v zimě pro své kvalitní lyžařské podmínky, tak v létě pro mnoho cyklistických tras, kopec Severák s lyžařským areálem Arnika. Okolí v zimě disponuje také rozsáhlou sítí udržovaných běžeckých tras tzv. Jizerská magistrála. Doporučuji prohlídku.