Rekreační dům, 5+kk, 285m2, Úštěk – Českolipské předměstí, okr. Litoměřice

Makléř: Jaroslav Kareš
Adresa: Úštěk, , Sídliště pionýrů
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Chata | 285 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Cena: 4 750 000 Kč
Poznámka k ceně:

Úštěk. Město s dávnou a bohatou historií, město, které je již desítky let památkovou rezervací, město, které leží na rozhraní CHKO České středohoří a Kokořínsko a také město, které svou malebností posloužilo jako kulisa k úspěšným filmům.
A právě v Úštěku, v jeho městské části Českolipské předměstí, nabízíme k prodeji řadový rodinný dům vhodný jak k trvalému bydlení, tak ke krásné a klidné rekreaci.
Dvoupodlažní dům s dispozicí 5+kk a celkovou užitnou plochou 285m2 prošel v roce 2006 kompletní technickou rekonstrukcí, kdy byla opravena střecha včetně trámů, nové jsou veškeré rozvody, dřevěná okna a nová zateplená fasáda. V roce 2017 byla v přízemí položena nová dřevěná podlaha včetně tepelné izolace. O vytápění domu se v současnosti stará elektrokotel s radiátory, ale dům lze pohodlně vytopit, přes rozvedené průduchy do patra, krásnými krbovými kamny na tuhá paliva, která tak tvoří přirozenou dominantu obývacího pokoje. Z této hlavní obytné místnosti je směrem do zahrady naistalována bezpečnostní elektrické roleta. Na dům a západně orientovanou zahradu také volně navazuje více než 50m2 velká společenská místnost/vinárna s otevřeným ohništěm, kam můžete pozvat na oslavu či jen na pár skleniček své přátele. Již zmíněná zahrada nabízí jedno určené parkovací místo pod pergolou a další na vlastním pozemku, stejně jako pohodlně před domem.
Hned u domu je autobusová zastávka, jen několik málo minut chůzí pak zastávka vlaková a stejně daleko rozlehlý rybník Chmelař, kde je písčitá pláž a veřejné koupaliště. V Úštěku je spousty pamětihodností, ale i základní školy, mateřská škola a další instituce pro pohodlné bydlení či rekreaci.
Pro bližší informace kontaktujte, prosím, makléře.