Řadový rodinný dům 3 + kk Budyně nad Ohří – Nížebohy

Prodáno

Makléř:
Adresa: Budyně nad Ohří, ,
Typ nabídky: Prodej
Kategorie: Domy
Nemovitost: Rodinný | 121 m²
Stavba: Cihlová
Stav: Po rekonstrukci
Cena: 6 490 000 Kč
Poznámka k ceně:

REZERVOVÁNO ! Je Vám líto, že jste zaváhali a už je prodáno ? Zavolejte, mám v nabídce podobný v lokalitě, ceně i vybavení. V zastoupení majitele nabízím k prodeji první ze tří řadových domů, které budou postupně určeny k prodeji. Z původního domu zůstalo pouze obvodové zdivo a jinak došlo ke kompletní přestavbě a rekonstrukci.

Dům se nachází v centru obce Nížebohy jež jsou součástí města Budyně nad Ohří. V tomto malebném městečku v okrese Litoměřice najdete veškerou občanskou vybavenost a služby pro spokojený život. Autobusová zastávka se nachází 100 m od domu a velmi dobré spojení je zde do Roudnice nad Labem (4,5 km ), do královského města Litoměřic (15 km ). nájezd na dálnici na Prahu je vzdálen 5 km a dojezd do Prahy Letňan je 25 min. a Budyně nad Ohří je tak vyhledávaným místem i pro všechny kdo k bydlení hledají klid menší vesnice či města a přitom dojezd za prací do Prahy.

Dům je o velikosti 3 + kk se stylovým sklípkem a pozemkem 196 m2 z toho zahrada 100 m2. Dům má nové rozvody vody, elektřiny a odpadu a je napojen na vlastní čističku odpadních vod. Je napojen na vodovod a je zde také studna. Dům je vytápěn plynovým kotlem kde v přízemí jsou rozvody podlahového topení a v patře radiátory. Dalším zdrojem vytápění do 2. a 3. podlaží je pak tepelné čerpadlo vzduch/vzduch a je tak možnost nejen v zimě vytápět, ale v létě využívat chlazení.
Dům má nová šestikomorová okna, střecha Satjam .

V přízemí domu je nová kuchyňská linka vybavena novými kvalitními spotřebiči ( Americká lednice, digestoř, indukční varná deska, trouba, myčka, pračka se sušičkou ). Po dřevěném schodišti se dostanete do 2 NP, kde se nachází koupelna s vanou a prostorný pokoj a dále po točitých schodech do 3 NP a dalšího velkého pokoje s nádherným výhledem.
Součástí domu je menší soukromá a útulná zahrada s elektrickou vjezdovou branou. U branky je instalován videozvonek ovládaný z mobilního telefonu. Za domem je příjemná terasa s grilem a klidným posezením s rodinou či přáteli. Stejně tak můžete trávit svůj čas při sklence vína ve vlastním stylovém sklípku přímo určeného k Vašim plánům a snění.

Za zmínku stojí i velmi teplá oblast naší Republiky, kdy využijete třeba blízkost řeky Ohře ke koupání, ale také výlety do okolních měst např. do Litoměřic, do Budyně na Vodní hrad, na posvátnou horu Říp a čerpat energii z tohoto krásného, úrodného kraje.

K prodeji budou postupně i sousední dva řadové domy a je tak možnost vytvořit vícegenerační bydlení.

Pokud Vás nabídka zaujala, ráda Vás přivítám na prohlídce.